Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régóta ismerkedem neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta ismerkedem neten egy nálam 6 évvel idősebb pasival (én 22 vagyok). Első randira szerintetek mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Természetesen szeretnék neki tetszeni, szeretnék csinos, nőies, szexi lenni előtte, hogy ha úgy alakul, sor kerülhessen 2. randira is. Van egy combközépig érő farmer szoknyám. Fekete harisnyával és csizmával szerintetek jó lenne? Vagy mit ajánlanátok?
2012. márc. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat attol is fugg hova akartok menni
2012. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csatolj kepet, megmondjuk...


29/F

2012. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha még egy szexi felsőt is fel veszel akkor biztos sikered lesz
2012. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

farmerszoknya fekete harisnyával elég gagyis lenne szerintem...akkor már inkább fekete szoknya és fekete harisnya...


Szerintem inkább legyél elegáns és picit szexi(elég egy szép fazonú nadrág ízléses magassarkúval+valami enyhén dekoltázsos felső normális sminkkel és ápolt frizurával)

2012. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl igy mennék:csőfarmer,magassarkú,csinos is felső és bőrkabát:) szép de szolidabb smink és szétengedett haj.:) 24L
2012. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

S nagyon pici bugyi a fentiekhez. :D Ki tudja mi fog történni?? :D


Komolyra fordítva a szót: egyébként talán nem vagy csinos, szexi és vonzó, hogy erre külön rá kell készülnöd? Ne legyél "rib@nc" jelmezbe, de ne is legyél apáca. Valószínűleg be jössz neki külsőre, s ami most a kérdés, az az, hogy a személyes találkozás varázsa meg lesz-e vagy sem. Azt pedig nem a szoknyád fogja meghatározni. Hanem az, hogy meg lesz-e a közös hullámhossz. No para.

2012. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!