Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek ennyire? Sürgőős!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire? Sürgőős! (? )

Figyelt kérdés

Holnap délután lesz életem második randija, másik fiúval, mint az első. Egy hétig beszélgettünk neten, és nagyon jó fej, aranyos, és nem az, aki már egy hét után ágyba akarja vinni a csaját!

Nagyon félek tőle, hogy amint meglát, rögtön "kiszeret" belőlem :(. Nem vagyok csúnya, csak duci vagyok kicsit, de ő ezt tudja! Ő sem sovány, inkább macisabb. Miért félek ennyire attól, hogy megijed?? :(


amúgy még neki sem volt barátnője (20F), és nekem se barátom (16L). köszi előre is!



2012. márc. 16. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira zavarná. Ő sem tökéletes, rajta is van egy kis felesleg. Nem kell félni...vannak olyanok (többek közt én is) akinek tetszik a kicsit vastagabb lányok :)
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert nincs önbizalmad. Szerintem ne félj, menj el, lesz ami lesz.
2012. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a kinézet miatt "kiszeret" belőled, akkor mázlid van, mert jó hamar kiderül, h egy felszines majom. de én biztos vagyok benne, h nem fog :) nyugodj meg,legyen önbizalmad, nem lesz semmi baj, ne görcsölj és érezzétek jól magatokat. :)


hajrá hurrá sok sikert

2012. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, h félsz... Kiszeretni biztos nem fog, hisz egy hét chatelés alatt tuti, h nem szeretett beléd. Ha ilyeneket írt már, akkor szerintem ne vedd komolyan a srácot, mert csak szédít.
2012. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szulfát ***** válasza:
56%
Ha nem volt még barátod akkor hogyan lehet ez életed 2.randija?Egyébként azért félsz mert izgulsz hogy minden jól menjen majd a randin de amint elkezdődik majd elmúlik a félelmed.
2012. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17:53


novemberben randiztam egy 22 éves sráccal... de nem lett belőle semmi

2012. márc. 16. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:

17:52


nem írt semmi olyat, hogy szeret! sőt, azt írta, hogy szerinte nem szabad elsietni a kapcsolat-dolgot.

Ezt akkor írta, amikor mondtam neki, hogy jó, hogy van olyan fiú is, aki nem csak a szexre megy!

2012. márc. 16. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a személyes találka nem csak a külsőn bukhat meg. Érdemes előtte képet is küldeni, hogy eltudjon képzelni. Szerintem a kisugárzás többet számít ha már úgyis tudjátok hogy mi a helyzet külső téren. Nem elég hogy neten "szereted" személyes találkozásnál is kell hogy legyen szikra
2012. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ne aggódj, ha kedvel neten, élőbe is fog . :) Megismerkedtem én is egy sráccal neten, taliztunk is, és azóta / 2 hónapja/ is együtt vagyunk, mikor én sem vagyok az a deszka, Ő viszont kimondottan sportos. :)


Szóvaal ne aggódj! ;)

2012. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!