Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet a leghatásosabban csajozni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Mármint a 20-as, 30-as éveikben járó lányok/nők mást szerethetnek mint a 14-16 évesek..

Eddig csak a gép előtt ültem, kocka voltam.

Manapság már edzek, facebookon ismerkedek lányokkal, de nem igazán tudom hogy lehet elérni hogy belém szeressenek :S

Mert ha túl jó fej vagyok, akkor barátok, és maradjunk is barátok.. (jártam már így)

Ha nyomulós vagyok, azt meg ki szereti?..

Olvastam már olyat is hogy az jön be nekik ha bunkó vagyok.. Ezzel ugye inkább nem is próbálkoznék.. :/

Kedves, több lány szerint "helyes", jószívű és rendes srác vagyok, jók a jegyeim, edzek.. Mégsincs semmi önbizalmam ezen a téren.. :S



2012. márc. 18. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanazt szeretik minden korban: jól kell kinézni, gazdagnak kell lenni, bunkón kell viselkedni.
2012. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
16 évesen ne csajozz én sem tettem!
2012. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
azért mert neked neked nem volt rá lehetőséged attól még más csajozhat.
2012. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
64%
Hát ha sok pénzed van akkor szinte mind1 mit teszel csajok ragadni fognak rád.
2012. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat légyszi..

hogy miket mondjak ?..

Milyen legyek?

ne csak a pénz pénz bunkóság pénz pénz..

2012. márc. 19. 15:51
 6/21 anonim ***** válasza:
légy laza, ne idegeskedj és ad magadat.
2012. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Itt bukott meg a dolog :D

parázós típus vagyok..

Nincs önbizalmam.. semmi..

2012. márc. 19. 16:15
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Ne legyél bunkó! Én utálom a bunkó pasikat, és sztem a normális lányoknak sem jönnek be.
2012. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát azt gondoltam :D

de akkor milyen legyek? :S

2012. márc. 19. 16:37
 10/21 anonim válasza:

Olyan fura olvasni, hogy fiúként "ráparázol" és "nincs önbizalmad". Én 16 éves lányként azt látom, hogy egy lány vagy ocsmány, és akkor nem kezelik emberi lényként, ha egyáltalán észreveszik a létezését, vagy pedig "jó csaj" és akkor minden áron körülötte akarnak lenni.

Valahogy nincs a kettő közt átmenet, bár én személy szerint nem tudom eldönteni, melyik tábort erősítem szerintük, ugyanis előfordult már, hogy olyan fiú környékezett meg, aki híresen kizárólag modellcsajokra megy rá, ugyanakkor viszont a legtöbb esetben én érzem úgy, hogy a fiúk választanak közülünk (avagy inkább másokat helyettem), és én örülhetek, ha valaki hozzám szól..:D Tényleg ez a jellemző, hogy mindenkit, népszerű kifejezéssel élve "túl jó pasinak" tartok magamhoz képest.

Ez nagyon fura! Annyira lennék fiú pár napig :D


A kérdésre válaszolva pedig, szeintem legyél kedves, őszinte, és ne próbálj más lenni, mint aki vagy. Olyan üres szavaknak tűnnek, de szerintem ez a titok :D

2012. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!