Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lehetne elvinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lehetne elvinni egy lányt Budapesten randizni, úgy, hogy romantikus is legyen és egyben laza is a találka? F/18

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bowling vagy séta után egy kávézó vagy pizzázó. Szerintem.
2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nekem az az általános tapasztalatom hogy ebben a korban nem kell semmit túlbonyolítani vacsival meg ilyen faxságokkal. Bármi lehet egyben laza tali de romantikus, ha azzá teszed. Pl. meki utána séta vmi parkban, és padon ülve pl megfogod kezét stb. Az egyben romantikus és laza.. :)
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd a gyorskocsi utcába, aztán meg sétáljatok egyet a nyóckerben
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyócker harminckettesek tere
2012. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vidd valami teaházba
2012. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A meki meg a séta nagyon jó ötlet!
2012. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teaház ötletet támogatom, sétával egybekötve! :D

18L

2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De előbb mondjad neki, hogy hozzon magával pénzt is, drága a meki, meg gazdasági válság is van. A lengyelek még a tojás árát is felvitték 60 Ft-ra.
2012. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!