Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Halvány lila ibolyám nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halvány lila ibolyám nincs hogy mit irjak neki vagy éppen hogy szólitsam meg. Van tippetek?

Figyelt kérdés
Bejelöltem nemrég egy lányt a Facebookon! El is fogadott de szeretném megismerni közelebbről.Reggel felszállt a busszra és megkérdeztem tőlle hogy le szeretne ülni e de ő azt válaszolta hogy nem majd ismét megkérdeztem hogy biztos e és ő megismételte hogy nem és közbe mosolygott!Nagyon aranyos lány és szeretném közelebbről megismerni csak az a helyzet hogy két évvel idősebb mint én(16 vagyok ő meg 18).De ettől függetlenül szeretném közelebbről megismerni.Gondoltam ráirok Facebookrol de fogalmam sincs mivel tudjak kezdeni a sziá-n kivül.Tovabbá a hogy vagy mit csi szöveget pedig annyira utálom hogy inkább nem is irok semmit.Esetleg lenne valakinek valami tippje hogy ne is legyen túl nyomulós a téma meg hogy felkeltsem kicsit az érdeklődését irántam?

2012. márc. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

írd neki: metált bírod? vagy hogy: szeretnél leülni ?:D

tudod mit kéne csinálni így nagy hirtelen? sztem mondd el neki, h miért jelölted be. sztem már biztos megkérdezte magától. jobb ötletem nincs hirtelen

2012. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a koránál fogva kérdezhetsz tőle a tanulásról valamit, ami aztán utána jöhet a téma! (ha nem érzed gagyinak) Ha mégis megteszed, a következő dumálást indítsd azzal, hogy "jaj, de sokat segítettél, most 5ös lett.... blabla" (kó, azért nem ilyen formában). És utána VÁRJ, hogy ő is írjon valamit, ha felkeltetted az érdeklődését fog, ha nem, akkor még van 1 db 3. lövésed!
2012. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél beleülni? Vagy inkább állva csináljuk?
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valami nagyon laza és végtelenül egyszerű legyen. ha sokat agyalsz rajta már rossz. pl szia beszélgetünk, szia gondoltam bejelöllek mert aranyos vagy, szia láttam a képeid tök jók, szia ismerjük egymást, vagy bármi ami épp eszedbe jut. sőt talán egy sima szia is elég ha beszédes a csaj :D amúgy lehet buszon élőben könnyebben menne
2012. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!