Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyek rá egy eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy eléggé feminim metroszexuális srácot (AKI HETERO! ), hogy hívjon el randira?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta bejön nekem, de nem tudom mit csináljak. Én nem hívhatom el, mert volt már sok olyan lány, aki megpróbálta, de rögtön nemet mondott nekik. Attól függetlenül, hogy elég nőies mégis határozott és vezető típus. Volt egy barátnője egy évig, de már féléve szakítottak, szóval itt az ideje, h velem járjon. Egy ilyen fiúnak, hogy kell felkelteni az érdeklődését?
2012. márc. 26. 14:32
 1/10 MarySue ***** válasza:
Hááááát, ez gyanús...tuti, hogy nem burnyák? :/
2012. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig érdekelted volna már elhívott volna... De egyébként ha eléggé belevaló vagy lépd át a zónáját :D annyira ő se lehet kemény... Am biztos jó lenne ez neked. Jobban szeretné magát mint téged :S.... elég cinkes lenne!
2012. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MarySue ***** válasza:
Egyébként meg szerintem, nincs abban gáz, hogy ha te hívod el. Persze nem kell vagy tervekkel előállni, kérdezd meg, hogy lenne-e kedve fagyizni veled, vagy ilyesmi. Ha elutasít, akkor tudhatod, hogy hagyd a fenébe, ha belemegy, akkor meg majd meglátod :)
2012. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Mi alapján döntöd el, hogy kiheverte az előző csalódását?

Lehet nem tetszettek neki a jelentkező lányok.

Mutasd meg neki a cicid. Akkor biztos rád veti magát.


Amennyiben ekkor sem, kötözd ki egy fához és erőszakold meg.

2012. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó tudni hogy ilyen szar irányba fejlődik a világ hogy a lányoknak már az ilyen buz*k jönnek be... szánalmas
2012. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves #4!


Pontosan az ilyen lépések borzasztják el leginkább. Ez a fiú valamiért különleges. Kb az egyik leghelyesebb pasi az egész iskolában, és rengetegen oda vannak érte, mégis csak ezzel az egy lánnyal feküdt le, mással szerintem nem.


Az a csaj is a sulinkba jár, szal okosba kinyomoztuk milyen volt az ágyban, állítólag fantasztikus. Az a lány igazából végig manipulálta a srácot, de neki ez nem is hiszem h feltűnt. A kapcsolatot is miatta jött létre, csak a srác hitte, hogy igazából ő volt a kezdeményező.


Csak Nekem sajnos nincs ilyen csavaros észjárásom, ezért kértem itt tanácsot. Hogy érjem el, hogy Ő HÍVJON RANDIRA?

2012. márc. 26. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon animésen hangzik :s
2012. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem ilyen barátom van, de én hagytam, hogy ő kezdeményezzen

pontosabban nekem volt egy olyan élményem korábban, hogy amikor szerelmet vallottam egy srácnak, eléggé megbántott, amikor visszautasított, és ezek után nem mertem semmi pasinál kezdeményezni

úgyhogy, amikor megismerkedtem a jelenlegi barátommal, és rögtön megtetszett, nem mertem mást tenni mint beszélgetni vele, keresni a társaságát, mosolyogni rá, de nem is reménykedni, hogy bármi lehet, és ügyelni arra, hogy nehogy valami egyértelmű jelet adjak, mert féltem a megszégyenüléstől

nah és idővel megelégelte, hogy nem tudja kitalálni, hogy bejön-e nekem, és elhívott randira

alig hittem el! sőt, annyira nem reméltem, hogy elsőre le se esett, hogy randira hív

de minden jól ment, és több mint egy éve vagyunk boldog kapcsolatban

szóval mivel a srác magabiztos, hadd, hogy kezdeményezzen

ha nem kezdeményez, akkor nem jössz be neki, el kell fogadni

2012. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez gimi, vagy egyetem?
2012. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gimi, de végzősök vagyunk és nulladikosok is voltunk, szal mindketten 20 évesek vagyunk...
2012. márc. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!