Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy baj ha várom hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha várom hogy ő kezdeményezzen? F/14

Figyelt kérdés
van egy lány aki régóta tetszik, élőben még nem nagyon beszélgettünk csak köszöntünk, facebookon viszont igen, aztán küldtem neki egy szerelmes levelet, ilyen korban dedós de nálunk ez a menő. :) de még nem írt,mondott semmit... most várjam meg amíg ő jön oda hozzám van mennyek ide? tudom kicsit szerencsétlennek hangzok de Ő lenne az első csajom és nem akarom elszúrni... normális válaszokat. köszi előre is!
2012. márc. 29. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ugye felvilágosítottad őt az érzelmeidről, ezért evidens lenne, hogy erre ő reagál valamit. Szerintem várj egy darabig, és ha nem reagál semmit, akkor kérdezz rá, hogy megkapta e a leveled, és hogy mit szólt hozzá.
2012. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem nem kellett volna facebookon bevallanod neki :D Inkább mondtad volna el neki élőben ,azt mindenki jobban értékeli (: Szóvaaaaal TE MENJ HOZZÁ :3 14/l
2012. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en ugy vettem eszre, h nem szeretik az ilyen leveles fa.szsagoat, mert lehet, h csak hulyeskedel vagy az, h tobb pin.at is futesz, most mibol tart tobb csajnak is elkuldeni?

Amugy meg masik dolog, h soha ne azzal kezdd, h bevallod mi van.

En ha van idom akkor a kozelebe kerulok es probaloj magamra viccekkel meg elszolasokkal felhivni magamra a figyelmet.

Ha meg nincs mondjuk szorakozohelyen akkor csak megkerdem, h van e kedve ismerkedni aztan dumalunk vagyis en sztorizgatok, o hallgat aztan alakul, mert asztorikban burkoltan benne van, h mekkora fasza gyerwk vagyok:D

2012. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!