Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem nálla? 15/F Lányok, Ti hogyan adjátok a fiúk tudtára, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, és órák közben sokszor egymásra nézünk, de amikor én ránézek akkor ő elfordul sokszor, de aztán ismét engem néz. Nem beszélünk egymással sokat :\

Szerintetek lenne esélyem nálla? Hogyan hivjam el vhova? Ráírjak facen? Ha igen, mit írjak? Ő a 8.ker-ben lakik, én a 10-be, nem nagy távolság :)

Lányok, Ti hogyan adjátok a fiúk tudtára, hogy bejön nektek?



2012. márc. 30. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ez már jo jel, hogy néz téged meg elfordul ha ránézel:) ne facen irj neki szerintem, az sosem jo! menj oda hozzá, beszélgess vele, de esetleg bokolhatsz neki, és nézd a reakcióját! ha azt látod h elpirul, stb akkor jo uton jársz és esetleg megkérdezheted, hogy lenne-e kedve elmenni veled valahová:) hajrá! 14/L
2012. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akárhogyan is döntesz még véletlenül se írj rá!Az teljesen személytelen és minden emberi kapcsolatot megöl!A legjobb ha személyesen megbeszéled vele(félrehívod egy szünetben,vagy hasonló) és kész.Ezzel lehet a legjobban és a legradikálisabban letisztázni egy dolgot,mindegy hogy milyen jellegű a probléma,szóval csak személyesen.:)
2012. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Értem, akkor fb semmiképpen sem . De szünetekben mindig a barátnőivel van egy kupacban, és úgy elég nehéz vele kettesben beszélgetni .

Amikor megyek haza, akkor néha összefutunk és egyedül van, akkor kéne vele beszéljek, de mit mondjak neki ? Mert elég gyakran leblokkolok, amikor találkozunk, azt hiszem, félek hogy elutasít ... :\

2012. márc. 30. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
ha összefutsz vele suli után kérdezd meg töle hogy nem szeretne-e elmenni veled valahová valamikor mert neked nagyon tetszik, stb. csak engedd el magad!:) barátomnak (ö is 15/F) ugyanez volt a problémája, hogy félt, de megpróbálta és neki sikerült:)
2012. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. márc. 30. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jézus! 14,15 évesen osztjátok itt a bölcs tanácsaitokat pff elég vicces :D:D:D:D
2012. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez van ...

Ha valami nem tetszik, akkor kocc innen ... :)

UI.: TE sem lehetsz több, 13nál :|

2012. márc. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!