Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az ilyen "erősza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen "erőszakos" viselkedésről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, aki udvarolni is próbál nekem.Sokszor amikor beszélünk mondjuk fb-n kijelenti h ő ekkor meg ekkor átjön hozzám, holott én nem is invitáltam. Ha megpróbálom elhárítani, hogy nekem dolgom van akkor, az se érdekli, azt mondja h "majd ő segít takarítani" vagy "megvárja amíg végzek"... Ez csak szerintem bunkóság? mert én pl. ha valaki elsőre azt mondja hogy nem (már ha veszem a bátorságot hogy meghívás nélkül felajánlkozzak), akkor nem kezdek el agresszorkodni, mindegy hogy azért mert tényleg nem ér rá, vagy éppen csak nem igényel társaságot...
2012. ápr. 1. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok???
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: állj a sarkadra és ne az legyen már amit ő akar, mert ez pofátlanság.
2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlenül jelent erőszakosságot. Lehet egyszerűen csak tetszel neki és így próbál nyomulni. Sok lány nem gondolja komolyan azt, hogy nemet mond és ezért a fiúk nem hiszik el. Nyomatékosan mond meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni, mert nem tetszik. Mond meg neki, hogy soha nem lehet köztetek több mint barátság.
2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja az ilyen tök ciki viselkedés, hogy átakarná magát hívni,de nem veszi a lapot,h nem hívtad...
2012. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak gyökér emberek. Volt egyszer egy osztálytársam, aki nem fogta fel, hogy nem.

Mentünk kiránduláson valahova, el lehetett mászkálni a városba, és ő követett minket. Mondtuk neki nagyon finoman, hogy mi szeretnénk csak 3-an menni barátokkal, mert úgy terveztük, stb stb. Mondja jó, ő nem fog zavarni. Dehogy lányos dolgokról beszélni, meg minden. Jó tőle nyugodtan. De szeretnénk megkérni, hogy inkább a fiúkkal tartson. De ő inkább velük jönne.

Végül elegem lett, és kb szó szerint elküldtem a büdös pecsába, hogy takarodjon már innen, nem akarjuk, hogy velünk jöjjön, és tűnjön már el a halálba. Ezen megsértődött, de nem izgatott, mivel semmilyen kulturált célzásból nem értett, elment, majd tíz perc sem telt el, és egy boltnál járva beért minket és utánunk jött...

Na most ilyenkor ha sem a szép, sem a bunkó szóból nem ért valaki, kb lövésem sincs, mit lehet már tenni? Végül percenként elküldtük a halálba, hátha egyszer végre feladja.

21L

2012. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez aranyos és próbál nyomulni te meg nem veszed a lapot....
2012. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ci.ara ***** válasza:
100%
egyszerűen mond meg neki h nem fekszik a dolog neked aztán ha nem érti küld el a pi@csába
2012. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, magyarázd el neki, hogy neked nem jó az, hogy csak úgy átjön. Mond el, hogy ilyenkor nem szívesen látott vendég.
2012. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nos tény hogy nehezen tudok nemet mondani másoknak, és a p...ba elküldés sem az én műfajom, de ha valaki sokadszorra sem ért a szép szóból akkor muszáj lesz...Ha legalább a jó barátságot meg akarja velem tartani. Amúgy azt már közöltem vele hogy komoly kapcsolatot nem szeretnék, de ezekszerint még az se jutott el a tudatáig.

#1: én 25, ő 27. Szóval nem túl fiatalok, de nekem még tudnak ilyen egyszerű dolgok is gondot okozni xD Amúgy én egyedül élek ő meg a szüleivel, lehet hogy ez is közrejátszik a dologban.

2012. ápr. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!