Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszon, hogyan szólítsam meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de sajnos nem ismerem, csak a nevét tudom (hallottam egyszer, hogy bemutatkozik a telefonban). Nem mindig, de néha szoktam látni ugyanazon a buszon.

Arra gondoltam, hogy holnap, ha látom megszólítom, és adok neki egy apró csokit, egy picit virágot, vagy valamit, és azt mondom neki, hogy "ezt neked hoztam, kölnivíz helyett... :) És ha lehet, szeretnék megismerkedni veled". Ez milyen szöveg, vagy inkább ne adjak neki semmit?


2012. ápr. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez így egy kicsit lerohanás lenne.

Inkább próbáld meg vele felvenni a szemkontaktust, ha azt viszonozza mosolyogj rá, majd ezután a beszélgetésre is sor kerülhet. Ha viszont mosolyog, akkor megdicsérheted hogy milyen szépen tud mosolyogni, megkérdezed hogy hívják, merre tart stb...

2012. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fú nekem ez az ötlet nem jönne be.

Egyszerűen menj oda és kérdezz tőle valamit vagy kérj tőle egy papírzsepit vagy valamivel szólítsd meg.

Utána esetleg a nevét is megkérdezhetnéd(mintha nem tudnád) és ha látod a lányon, hogy nem unottan elfordul hanem érdeklődik irántad akkor odaülhetnél mellé beszélgetni. Nálam ez bejönne.

Szoktatok amúgy szemezgetni?:)

17l

2012. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
szerintem egy szia sokkal ésszerűbb lenne.
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

2. 17/l Jót nevettem a válaszodon.

Úgy ezt nem gondolod komolyan??? Papírzsepi? :) :)

Persze utána meg belefújja a taknyát. Ez nagyon jó iditás egy ismerkedéshez. :) És utána még üljön mellé és "nyomuljon"? És nálad ez jönne be? :) Az igen! Amúgy 17/l neked hány kapcsolatod kezdődött így?


Kérdező: A csoki és a virág nem jó ötlet mert ha a lány visszautasít akkor ott állsz a csokorral a kezedben mint egy rakás szerencsétlenség. Egyszerűen spontán szólítsd meg valami kamu alibi szöveggel, és ha vevő a beszélgetésre a többi menni fog magától.

2012. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A volt barátommal a buszon ismerkedtünk meg, ha tudni akarod.

Fél évig kb mindig együtt utaztunk, de csak szemezgettünk.

Egyszer odajött hozzám, hogy kérhet egy papírzsepit!és utána még pár percig beszélgettünk.megtudtuk egymás nevét és facebookon felvettük a másikat. majd 2hét múlva randit beszéltünk meg. fél évig együtt voltunk.

ha tetszik egy srác akkor mindegy milyen üggyel jön oda, nem számít. ha viszont nem tetszik, akkor lehet akármilyen kedves...

17l

2012. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. Akkor csak megszólítom. Honnan fogom tudni, h. nem csak ímmel-ámmal válaszol? Ha külsőre nem tetszenék neki, semmi esély, h. mégis kíváncsivá tegyem magam iránt?
2012. ápr. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!