Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az első randin lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés

Ha alig ismerik egymást és csak pár mondatot beszélgettek idáig. Néhány fotó és ennyi. Az első randin ha megvan az a szikra akkor azonnal jöhet az ágy?

Kinek mi a véleménye erről?



2012. ápr. 9. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
nem normális,nem szokványos és én nem is tenném. de ha megvan a szikra és utána arra törekszik,hogy kapcsolat legyen belőle nem elítélendő. L/18
2012. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha alig ismerik egymást, akkor nem.
2012. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt csinál, amit akar. Ha vki le akar az első randin feküdni vkivel, hát feküdjön, az ő dolga.

Én nem tenném. Nekem azért több idő kell.

2012. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Stimmel, azt csinál amit akar. Mire gondoljak (ffi), hogy milyen akkor ő (nő), ha már ezt szeretné? Lehet nem csak én vagyok neki? Pedig komoly kapcsolatot keres, vár, akar, ...

Amúgy mindegy már, mert nem volt meg nála a szikra. Csak a véleményeket kérdezem. Ami jó kis számítás szerint lehet kb 50-50%. De azért nem csak az igenek és a nemeket kérdezem.

2012. ápr. 9. 21:59
 5/10 kislany3 ***** válasza:
en lefekudtem vele,nem bantam meg mert jo volt.de utobb kiderult h korultekintobb lehettem volna mert akkoriban meg kepben volt egy masik lany is,akit azota leepitett.most 4honapja egyutt vagyunk
2012. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem akartam semmit, mert mikor megláttam akkor nem akartam. Lehet, hogy ennek volt kisugárzása és megérezhette? Aztán erre mondta, hogy nem. Persze másnap meg már másként gondoltam, de akkor meg már késő volt.
2012. ápr. 9. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek közt teljességgel normális!

Nincs ebben semmi kivetnivaló! Nyilván mindketten akarják, megbíznak egymásban. Miért lenne ez bárkinek gond?! Irigykedni lehet de a gerincesség megkövetelné hogy azt be is ismerjék azok akik fújolnak, és ne mindenféle kamu magyarázattal álljanak elő hogy az miért is olyan szörnyűséges tett!!!

28F

2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ribanc a lány, akkor igen. Ez esetben a fiú helyében megdugnám, aztán otthagynám azzal, h ribivel nem akarok járni.
2012. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem miért ne?!

bár tény hogy sokal kívánatosabb a másik, ha kicsit huzva van az idő..:PPPP

az én barátnőmnél pl ugy volt, hogy első randin náluk, csak petting, simogattam a punciját, meg iylenek...

2. nál már lecumizott, stb..:P de csak azért ennyi, mert megvolt pont neki..:///

és a 3, randin megtörtént..:P

20/F

2012. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de ha férfi szemmel kéne néznem, én biztos olcsónak tartanám az ilyen nőket. Én soha nem mennék bele a tutiba az első randin. Az együttlét szerintem olyan intim dolog, olyan kapocs, ami az első randin egyszerűen még nem lehet két ember között, főleg, ha előtte nem ismerték egymást.


21/L

2012. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!