Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a rossz időben még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a rossz időben még inkább előjött a társ, barátnő iránti hiányom. Van más is, aki most nagyon vágyik egy társra, de nincs senkije?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 18:24
 1/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Igen 16/F
2012. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van társam, mégis nagyon vágyom rá, Ő a másik szobában, de nem foglalkozik velem hetek óta, úgyhogy tudom, miről beszélsz...
2012. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, és valahogy nekem is most jött elő, pedig eddig nem tartottam szügségesnek...:l :D

16/L

2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Jah , Én :/ . Sajna nincs párom pedig nagyon jóképű srác vagyok , izmos is , barnás bőrű sötét hajú zöld szemű, okos vagyok ,vastag farkam, sőt még pénzem is van. Rosszfiús vagyok de tudok nagyon kedves is lenni. Bár általában nem.

18 /f

És nincs barátnőm, és nem kamuztam, magamat írtam le külső vélemények által. Bár kinek mi tetszik... Engem most itt mindenki utál, szinte minden ismerősöm , szóval egyedül vagyok és ide irogatok meg filmet nézek meg érettségire készülök. Hogy miért utálnak azt én sem tudom (najó de ) :D

Szóval szerintem én minden ide írónál szánalmasabb vagyok és a legnagyobb lúzer ezen az oldalon :) Sose volt még normális barátnőm ,pedig szinte minden ismerősömnek volt már normális kapcsolata. Én nem találtam még senkit akibe úgy bele tudtam volna szeretni :/ Már le is mondtam róla , nem foglalkozom vele , majd csak befut egyszer a nagy Ő ...

DE NEM MA az biztos :D

2012. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen 16F
2012. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az idő nem befolyásolja. Néha meglátok egy párt, akkor eléggé barátnő hiányom lesz. 15/F
2012. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hiányzik egy csaj, úgy tűnik a jóképű, de csendesebb, visszafogottabb pesti srácok már nem kellenek a kutyának sem :/

20/f

2012. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, nagyon szeretném már érezni a nem eljátszott őszinte szerelmet, mikor belenézve a lány szemébe, meglátom a világ összes örömét.

emellett jó lenne egy igazán jó fiú barátot is találni. totál egyedül érzem magam.

pedig nem vagyok sem nyomi sem kiutált, csak egyszerűen nem követem a tömeget.


19 f

2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem időtől független... Annyira szeretethiányom van,hogy ha nekiállok álmodozni egy normális srácról,a sírás kerülget,mert csak a fantáziámban létezik.. A mai világban egyre inkább..:/

15/L

2012. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!