Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iloribot kérdése:

Miről beszélgessek egy lánnyal, akit egy társkereső oldalon ismertem meg?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Megismerkedtem egy lánnyal a Twoo-n, nagyon aranyos, nagyon jó volt a hangulat az első cheat-eléskor, tökre bejöttem neki. A második alkalommal viszont már nem volt semmi olyan téma, amely igazán érdekes lett volna. Örülnék, ha sok-sok ötletet írnátok, amiről lehet beszélgetni. Nem szeretném elveszíteni emiatt a kislányt, hisz annyira aranyos! :)
2012. ápr. 23. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tud-e főzni. Az fontos. Nagyon fontos.
2012. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A téma vagy jön magától, vagy nem.

Hívd meg randira.

2012. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 - ráadásul olcsón tudjon jót főzni, az sem elhanyagolható... :D



Beszélgess vele bármiről, hiába adunk tippeket, 1-2 nap alatt elfogy és akkor megint nem lenne ötleted.. Az úgy nem szerencsés, főleg ha esetleg hosszabb távra gondolkodsz.

2012. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy szereti-e a szótlan fiúkat!
2012. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ugromokus ***** válasza:

Kerdezz rola minnel tobbet.


PS.En ha ujbol kellene megismerkednem valakivel azt megkerdeznem hogy tudsz uszni?

Lehet hogy lenyegtelen dolognak szamit, de nekem ez a legfontosabb kriteriumom lenne a jovoben..

Mert sajnos a mostani parom nemtud, betegesen fél a viztol mint a macska, en meg imadok es ez nagyon lehangolo..

2012. ápr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy kire szavazott, és küldd el a jó édes LMP-s, komcsizsidó édesanyjába. Nálam ez mindig bejön.
2012. ápr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a főzésről beszélgessetek.
2012. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozzatok élőben, lehet, hogy ott könnyebben meg, meg amúgy is, ha társkeresés a célotok, akkor minél előbb találkoztok élőben, annál jobb. Főleg ha az első beszélgetésnél szimpik voltatok egymásnak.

Én a barátommal 2 éve együtt vagyok, élőben teljesen jól el tudunk beszélgetni bármiről órákig, de neten néha akadozik a társalgás, mert úgy azért mégis más, személytelenebb...

2012. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!