Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándító-e, ha odavagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító-e, ha odavagyok a pasiért és ki is mutatom neki?

Figyelt kérdés
inkább férfiak írjanak ........köszi:)
2008. ápr. 19. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

IGEEEN!Nem férfi vagyok ugyan, de a válasz egyértelmű igen.

Nem szabad minden érzésedet kimutatni feléjük,mert akkor csak elbízzák magukat, és ki is nevehetnek a hátad mögött (mondjuk ez attól is függ, h hány éves vagy, mert ha 15 akkor kiábrándító, de ha 20 feletti akkor kevésbé...)

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam eddig, ha nem figyelek rá oda és közömbösen viselkedfek vele, akkor többre megyek, mintha egyből mindent kimutatnék, az már nem izgalmas számukra,mert imádnak vadászni!És az olyan nőket akik elérhetetlenek azt szeretik, nem az olyat aki mindent elárul saját magáról!!De azért sok sikert neked!

2008. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy viszonyul a pasi hozzád. Mert szerintem két véglet van, legalábbis esetemben. Vagy nagy eséllyel tuti siker nálam, vagy nagy bukás, és amit már mondtak, röhögés a háta mögött(meg előtt is). Ritka kivétel, ha jól esik, de jelzem hogy nem kölcsönös, de ez olyan gyakori mint a fehér holló. Meg az is kérdéses hogy az "odavagyok érte" kimutatása milyen szintű, mert ha lóg valaki rajtam, nem hagy békén, esetleg úgy gondolja, hogy ha részéről megvan a szándék az már elég, akkor azt nem tűröm sokáig. Ám ha ez olyan egyértelmű jelekben merül ki, amiből tudom hogy jóeséllyel próbálkozhatok, esetleg kezdeményezésben, annak viszont nagyon örülök. Remélem segítettem, ennyi asszem a véleményem.
2008. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! Csak akkor, ha oda is adod magad :) Szóval kimutatni ki lehet de csak bizonyos határig. Szóval már a csókért is kelljen nagyon megküzdenie!
2008. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem. Valszeg be fogsz neki jönni. Ha nem akkor, egy szőnyeg alá bújó papucs az illető.
2008. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és nem lógok a nyakán,nem nyalom ki azért a seggét ugymond, az hogy oda vagyok érte az nekem annyit jelent hogy kimondom amit gondolok róla(pl. mondtam neki hogy nagyon szimpatikus,nagyon jó pasi és ugymond istenítem viccesen,..;) stb.)

de asszem ez nem kölcsönös vagy csak nem mutatja ki!Nemtom..mind1 a lényeg hogy megpróbálom ezentúl magambanyomni és meglátjuk mi lesz (mert mondjuk én az után futok akinek nem kellek ..)

2008. ápr. 21. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát... sokan örülnének, ha mindig mindenkinek egyenesen meg lehetne mondani mindent - de ez nem mindig működik. Az is lehet, hogy nem vette komolyan, meg az is, hogy még nem készült fel rá. Ha te kezdeményezel, akkor neki kell idő, hogy eldöntse :-)

És az is lehet, hogy elítél ezért (hagyományosan egyetlen fajta nő szokott nyíltan kezdeményezni... :-()

De egyszerűen vissza is utasíthat - ha nem vagy a esete. Ilyenkor is próbálkozhatsz azonban meggyőzéssel, ahogy a férfiak is szoktak - csak finomabban.


Szerintem szervezz közös programot (egyelőre társaságban). Ott jobban kiderül, hogy mennyire illetek össze. És közeledni is tudsz. Ne tolakodj, de azért próbáld meg kimutatni az érzelmeidet. Sajnos megvan a veszély, amiket itt írtak... ha te kezdeményezel, akkor bizony mindez előfordulhat - csak idáig a mindez a férfiakat fenyegette - de most már egyenjogúság van. Annak előnyeivel és hátrányaival.

2008. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!