Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elhinnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elhinnétek egy határozott, magabiztos, jóképű fiúról, hogy 20 éves létére még szűz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? 20 éves még nem olyan idős. Sőt, lehet, hogy még vonzóbbnak találnám tőle. Magabiztos, jóképű...és úgy gondolnám, rám vár a feladat, hogy elvegyem a kis ártatlanságát. Nekem bejönne :-D

22L

2012. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen....szűznek lenni nem gáz, úgyhogy egy jófej, az igazira váró ember is lehet szűz. (főleg 20 évesen)
2012. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én el, pasi ilyenről nem hazudik. :D Sőt, én már 16 évesen is azt tapasztaltam, hogy a kortárs srácok nem voltak hajlandóak megmondani, hogy szüzek, mintha ez vérciki lenne, hanem össze-vissza hadováltak, hogy erre nem szeretnének válaszolni, vagy már voltak dolgok, stb.

Úgyhogy megtanultam, hogyha egy srác a "szűz vagy?" kérdésre bármi mást mond, mint a "nem", akkor az igent jelent. :D

2012. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Barátom ily ilyen volt, csak ő 21 éves. Sokat filóztam miért én voltam az első az életében, hiszen vonzó, magabiztos, határozott, jellemes.


Szóval igen elhinném.

2012. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el neki.
2012. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos nem csak a csúnya, buta, primitív, forever alone típusú srácok szüzek még 20 éves kor fölött is.

A fiúknak sokkal nehezebb párt találni, sokkal félénkebbek, nagyobb rajtuk a nyomás, a nők sokat elvárnak tőlük.

Szóval nem gáz, ha 20-22 évesen még szűz valaki.

2012. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Simán lehet, főleg ha nem nagyon van pénze. Ezzel nem arra akarok célozni, hogy ez kell a nőknek (bár előfordul), hanem csak arra, hogy ettől nagyon korlátozottak lehetnek az ismerkedési lehetőségei.
2012. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem ezt a "csak pénz kell a nőnek" éle felfogást... Ez azért van mert rossz lányok után futkostok... Vannak még olyanok akinek nem a pénz hanem a az együtt töltött idő és a boldog élet a fontos.

És szerintem egy embernek élményekben kell gazdagnak lennie nem pedig pénzben. Pénzen nem lehet boldogságot venni... Aki ezt mondja az h*lye... vagy csak egy hatalmas köd takarja el a szemét és rossz a boldogságról kialakított képe...

És randin sem puccos helyekre kell menni stb... Egy szabad téri parkban sokkal kellemesebb és szórakoztatóbb!

17/L

2012. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
15:47: Tudsz te olvasni, kicsi csillag, vagy leragadtál az első mondatnál? Tudod, ha valakinek pl. nincs pénze kajára se, akkor nem fog szórakozni menni, nem fog olyan könnyen randit szervezni stb., semmi köze ennek ahhoz, hogy a nőnek mi kell.
2012. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 8-nak


igen, nem csak a pénz a fontos, de akinek nincs, az nem jut el olyan helyekre, ahol ismerkedhetne, valószínűleg gátlásos, nem éppen jó helyen lakik, lehet, hogy nincs is saját szobája, se lakása, nem jut be egyetemre, ahol ismerkedhetne


szóval a pénz nem boldogít önmagában, csak megkönnyíti az életet és elérhetővé tesz olyan dolgokat, amik a boldogsághoz vezetnek

nem a pénz a fontos, hanem amit általa megkaphatsz: szabadidő, lehetőségek, utazás, műveltség, diploma, baráti kör, szórakozás, egészség, párkapcsolat, nyugodt élet, jövőkép

2012. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!