Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Általában ezen a téren nagyon jók a megérzéseim, mindig meg mondom, hogy ki más és ki nem. Nem rég valakiről gondoltam, hogy más és ahogy beszéltünk, el is árulta. Na most ő valamiért engem nem akar, pedig nekem nem lenne ellenemre a dolog vele. Őt valamiért zavarja, hogy a lányokat szeretem, de az okát nem tudom. Őt még megkaphatom? Mert jó lenne vele lenni és tudnám szeretni ha hagyná. Na most ha ő tényleg nem akarna, ami nekem rossz lenne, akkor hogy találjak másik lányt? Szórakózóhelyek inkább kilőve, de suliban lenne azért, viszont hogy lehet jobban felismerni őket? Valaki van hasonló helyzetben, pl hogy elmondta egy barátnőjének és őt zavarta az elején? Nem tudom mit csináljak.

19/L


2012. ápr. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Húúú, de zagyva....

Ha nem akar téged, hogyan akarod megkapni?!

Ismerkedj neten.

2012. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt, hogy beszéltünk milyen lenne a csók, de valamiért nem akarta utána. Egyszer igen egyszer nem. Ezt miért csinálta?:D
2012. ápr. 29. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában azon gondolkodtam, hogy heteróként is milyen nehéz normális párt találni (pedig azért többen vagyunk), akkor milyen nehéz lehet, ha azonos neműt keresel... Én is az internetet javaslom. Amúgy ha egyszer akarja, egyszer nem, akkor lehet, hogy még maga sem tudja, hogy a fiúkat, vagy a lányokat szereti. Szerintem ne erőltesd, keress mást.
2012. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én se nagyon akarom erőltetni, az úgy sosem jó, de olyan édes és annyira örülnék, ha velem lenne.
2012. máj. 3. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!