Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb első randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb első randinak?

Figyelt kérdés

Gondoltam az állatkertre, és arra, hogy egy kis tó mellett sétáljunk, üljünk a tó melletti parkokban, illetve vízibicikli vagy csónakázás a tavon.

Meg esetleg ha van kalandpark.


Melyik a jobb ötlet?


Tetszik nagyon a lány, és ki akarom deríteni azt hogy én is bejövök-e neki, mert nagyon azt érzem hogy igen, legalábbis valami ezt súgja, és beleőrülök ha nem derítem ki. Még ha nem is, a nem-et is az ő saját szájából akarom hallani.



2012. máj. 1. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem állj elé és kérdezd meg melyiknek örülne!

Én odalennék tőle, hogy milyen felkészült vagy!

2012. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

amúgy félénk visszahúzódó, és én is kb olyan vagyok, de muszáj megtudnom mert már nem bírom, az őrület határán vagyok, mindenképp hallani akarok valamit még azt is ha netalán nem, mert így beleőrülök. Egyszerűen nagyon azt érzem hogy ő is így érez, de sokat gondolkodom, és így kételkedem, de mégis túlságosan azt érzem h bejövök neki.

Nem számít ha nem-et mond, de mindenképp tudnom kell vagy ezt, vagy azt.

2012. máj. 1. 15:22
 3/10 A kérdező kommentje:
és amúgy szerintem nem nagyon fog választani, szerintem nekem kellene kiválasztani, de nemtom melyik lenne jó.
2012. máj. 1. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy eljönne-e veled randizni?

Ha igen akkor hozd fel, hogy ilyen és ilyen terveid vannak e közül lehet választani! Választ csak jól kell kérdezni!

2012. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát én valahogy máshogy mondanám, mármint nem a randi szót, nehogy beijedjen, de amúgy jó ötlet köszi a választ :)
2012. máj. 1. 15:28
 6/10 Dora17 ***** válasza:
Szerintem elöször ismerkedjetek ha már egyből állatkertbe viszed lehet nem is rád fog figyelni hanem inkább az állatokra ... mondjuk lehet kitudsz szedni vmit belöle... de szerintem elöször csak üljetek le valahol beszélgetni... aztán majd lesz vmi:)
2012. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ja mondjuk a randi szót ne használd szerintem abba még képes belelátni többet is akár mint 1 egyszerű randi.talán kérdezd meg h nincs e kedve elmenni valamerre ,mondjuk állatkertbe vagy ilyesmi .Vagy a másik opció h üljetek le beszélgetni .De azt azért nem hiszem h nem fog érdekelni ha nemet mond mert szerintem belehalsz
2012. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem fogok belehalni, nagyon szeretem, de már rég elkönyveltem h nem jövök be neki, csak most mégis nagyon azt érzem, illetve szokott engem nézni, meg közel hajol az órán. Nem tudom hogy azért h jobban lássa a táblát, vagy azért h közel legyen hozzám. Nem ad egyértelmű jelet hogy bejövök neki, de valahogy mégis azt érzem. Amíg nem éreztem ezt, addig ment is hogy ne foglalkozzak vele, meg hogy letojjam, de most már a saját szájából akarom hallani ha nem.
2012. máj. 1. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
az a legjobb ha el se mész
2012. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Antispecista válasza:
Rabositott allatokat ne vidd nezni!
2012. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!