Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell egy pasit "felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy pasit "felszedni"?

Figyelt kérdés

Csakis normális értelemben persze. Csak mert ma épp megjegyeztem egyik ismerősömnek, h megint találkoztam Xy-al, tudod, azzal a helyes pasival. Erre visszakérdezett, hogy akkor miért nem szedem fel? Én meg nagy hirtelen nem is tudtam mit mondani. Tényleg, miért is nem? Talán mert nem szokásom... eddig ha tetszett egy pasi, megvártam, míg ő "szedett fel" engem, nem pedig fordítva. Ha pedig épp nem próbálkozott be, megvontam a vállam és egy másik pasi felé fordultam. Szóval most ezen gondolkoztam el, hogy lehet túl lusta vagyok. Pedig nem kéne, szeretnék tenni valamit, hogy elmondhassam, én megtettem, amit lehetett, ha nem jövök be neki, akkor sebaj, ha mégis, akkor okos dolog volt.

De hogyan próbálkozhatnék be egy pasinál? Úgy értem, egészen finoman, semmi letámadás, nem az én stílusom. Most valahogy nem elégszem meg azzal, hogy "nézek rá a szép szemeimmel", néha eleresztek 1-2 flörtjelet, pl rámosolygok... Nők, milyen tanácsokat adtok, hogyan mutathatnám felé kicsit határozottabban, hogy vonzónak tartom és jó lenne megismerni? És férfiak, ti milyen közeledésnek örülnétek, amiből egyértelműen levennétek, hogy tetszetek az adott lánynak? Ami hatásos, mégis jól jön ki a szitu? Kezdeményezzek vele beszélgetést, vagy viccelődjek vele...? Várom az ötleteket, tanácsokat. :))



2012. máj. 2. 21:00
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez egy jó kérdés... én is kíváncsi vagyok.
2012. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresed a társaságát, beszélgetsz vele, mosolyogsz rá... ez még nem letámadás :)
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet vele lenni. Kicsit fényezd őt, ez általában szeretik :)
2012. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezz beszélgetést, keresd a társaságát és mosolyogj, ha sokáig próbálkozol és erre nem reagál akkor valami baj van
2012. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Te is még tini lány lehetsz kedves kérdező. :) Hát igen sokat hallok ilyenről, hogy a mostani tiniknél már az a menő, ha a csaj kezdeményez. Ha már azon kell gondolkoznod, hogy hogyan szedj fel, hogyan próbálkozz be egy pasinál, az akkor mennyire nevezhető pasinak? Ha már nem meri megtenni a kezdeményezést, hanem arra vár, hogy a lány tegye meg, az pasinak nevezhető? Nem tudom, lehet én vagyok régimódi, mert én még a 90'-es évek végén, és a kétezres évek elején voltam tinédzser, de akkor ilyen kérdés még fel sem merült a lányokban, hogyan próbálkozzak be ennél a srácnál? Szerintem az, hogy rámosolyogsz, meg mutatsz felé érdeklődési jeleket, az szerintem már elég. Ha nem lép a srác, akkor valószínű nem fog, vagy azért nem mert nagyon félénk, vagy azért mert van neki barátnője már. És nem akarja megcsalni a mostani barátnőjét.
2012. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Félreértesz, utolsó. :)


Egyrészt nem vagyok tini, másrészt nem úgy gondoltam a "felszedést", hogy rányomulok, vagy ténylegesen kezdeményezek, egyszerűen csak arról van szó, hogy arra vagyok kíváncsi, h hogyan lehet tudatni a másik féllel egyértelműen, mégis finoman, hogy akarok tőle valamit. Mintegy végső lökés ahhoz, h igazából ő kezdeményezzen. Tetszik érteni? :)

2012. máj. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!