Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó hely randira 15 éveseknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó hely randira 15 éveseknek?

Figyelt kérdés

Van egy, a cukrászda, de hát az ember nem tölt órákat a cukrászdában. Persze utána séta stb, de akinek van ötlete írjon pls!

Mozit ne írjátok, első randi lesz, ott meg nem lehet dumálni: )


2012. máj. 3. 18:36
 1/3 konicso válasza:
Jaajjj cukrászda szerintem az olyan,mint egy étterem legalábbis most ,hogy próbáljam érvelni,hogy azt miért ne,ha randi akkor legyen séta úgy is meleg esetleg közben egy fagyi vagy netalán tán egy strand,állatkert,vidámpark vagy ehhez hasonló helyek.. :)
2012. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én se úgy gondoltam, hogy ott időzünk sokáig, de köszi : )
2012. máj. 3. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
pizza a parkban, fagyis séta, kis kirándulás (egy közeli faluba, vagy a város mellett valahol), pláza, de igazából bármi jó, a lényeg, hogy beszélgessetek!
2012. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!