Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 évesen még nem randiztam 1 lánnyal se?

Figyelt kérdés
párszor meg lett volna rá az alkalom de nem mertem oda menni a lányhoz inkább megfutamodtam és elmentem haza
2012. máj. 3. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

jó nem kell magyarázkodni, tök mind1. nem.

de most már ne futamodj meg, mert tudom hogy szeretnél ezen változtatni, és így nem jutsz előre sohaaa

2012. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fiúknál inkább előfordul mint lányoknál, csak ők még nehezebben vallják be egymásnak. nem gáz 17 évesen, csak félő hogy ezen a szinten maradsz. azért húzz bele
2012. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen gáz, menj és ásd el magad a kertben jó mélyre.
2012. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs kertünk panelba lakok
2012. máj. 4. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez eléggé relatív...

Lehet, hogy később érő típus vagy, és még nem állsz készen egy randira, főleg nem egy párkapcsolatra.

Én is ismerek nem egy fiút/lányt, akinek még soha nem volt randija, és nem azért mert rondák, vagy nem elég jó fejek...

Próbálj egy kicsit növelni az önbizalmadon! Tény, hogy a külső nem minden, de az önbizalmat általában nem a belső tulajdonságunk alapján növelhetjük, kezdj egy kicsit többet adni magadra, járj el heti 2-3x kondizni... Hidd el , ha egy kicsit nagyobb lesz az önbizalmad, már odamersz menni egy lányhoz! Ha meg egyszerűen csak nem vagy kész, hát majd egyszer az leszel!

Minden jót!

2012. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

18:42


:(

2012. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
NEM! :D
2012. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz de ez a statiszta az én esetemben 11 éves koromig volt így. :)
2012. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, de ha ilyeneket mondasz az első randin, hogy "panelban LAKOK" az viszont nagyon gáz!
2012. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sőt: "panelba lakok" ahogy írod... Übergáz!
2012. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!