Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiu csak baratkent tekint ram?

Figyelt kérdés

Sok idot toltunk egyutt, mindig eljon barhova hivom, a facebookon is sokszor beszelunk orakat. Jol meg vagyunk egymassal, de megse tesz semmit, hogy esetleg randizzunk.

Szoval ez az amikor csak baratkent kezel?


2012. máj. 5. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fiúk általában nem kezelnek egy lányt csak barátnak, én legalábbis csak olyan lányokkal megyek el bárhová is(2esben),akik bejönnek nekem. Akármilyen jófej,én nem megyek el vele sehova,ha nem jön be, max akkor ha tudom,h van barátja,hogy ne legyen félreérthető,vagy megbeszélem vele,h ezt még véletlenül se vegy randinak. Kidobott idő lenne csak haverkodni egy lánnyal. A férfiak nem olyanok mint a nők,nekünk nincs szükségünk lány barátokra,és semmi kedvünk hitegetni olyan lányt aki nem tetszik,csak azért h hízzon a májunk,h jaj de jó h bejövünk neki. Jaj már!
2012. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat.
2012. máj. 5. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Am cáfolnám az előzőt! Lehet hogy fáj az igazság de fiú és lány között csak akkor van barátság ha a lány csúnya! Nekem is vannak lány barátaim de 1-2 nem szép de jófejek ezért birom őket! De legtöbbször valamelyikbe beleszeretek mert a belső fontosabb mint a külső! Vagy az is lehet hogy nem mer kezdeményezni mert ő is ezen van amin te, mi van ha csak barátként tekint rám? Amúgy én is ilyen szituba vagyok! 1 csaj tetszik fb-n sokat beszélünk, élőben is van mikor rámosolygok ő is visszamosolyog, mikor bókolgatok neki van hogy nevet rajta meg elvörösödik de van hogy csak vonja a vállát, vannak + jelek is de - ak is és nem tudom eldönteni h szeret, vagy szivat vagy csak barátként kezel! Ezért elhatároztam hogy elé állok és kerek perec elmondom neki a szitut és lesz ami lesz:)) remélem tudtam segíteni
2012. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ha tetszik a lány,akkor nem mondok semmit,nem rontom el a dolgot azzal,h bevallom neki,h szeretem,meg ilyen egetrengető baromságok. Hanem eljárogatok vele erre arra,beszélgetek vele,viccelődünk,bókolgatunk és így tovább,és hagyom h a dolgok menjenek a maguk útján. Lehet h ez úgy tűnik,mintha csak barátkoznék vele,de gondoljuk csak végig logikusan. Ugyan miért kezdene el egy fiú barátkozni egy lánnyal? Azért valami oka csak van h elmegy veled erre arra.

Az hogy miért nem lép,valszeg azért van,mert fogalma sincs h mit csináljon,még ezt tartja a legjobb megoldásnak. Mégis miért lépne? Hogy hülyét csináljon magából? Ugyan már. Én ha ilyen helyzetben vagyok egy lánnyal,akkor addig nem lépek,amíg nem vagyok eghész bizots benn,h tetszem neki, addig meghagyom ilyen "baráti" zónában,de ezt nem azért teszem,mert csak barátnak akarom,hanem azért,mert nem tudok vele mit kezdeni,nem tudom,h mit akar. Ha egyértelműen kiderül,h nem tetszem neki,akkor szó nélkül otthagyom,és vége a "barátságnak".


Szóval azt tom javasolni,h valahogy jelezz neki,h tetszik,vagy nem tetszik,ahogy tetszik. Ha elég egyértelmű vagy gyorsabban megtudod mit akar,mint hinnéd.


első válaszoló voltam.

2012. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pedig a másodikat cáfolnám. attól szerinted lehet fiú-lány barátság hogy a csaj csúnya? és az már nem is érdekel hogy a csaj mit gondol? lehet neki meg tetszel..
2012. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Hasznos info, es gondom lesz ra, hogy jelezzem neki joval erthetobben, hogy tetszik nekem. Cska tenyleg en is bizonytalan vagyok ebben, mert sokszor emlegeti, hogy fent van egy randi oldalon es neha irogat lanyoknak. Bar azt is mondta, hogy csak egyszer randizott onnan meg tavaly. Arra gondoltam, hogy esetleg csak a reakciomat szeretne latni?
2012. máj. 5. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:

17:43 mas Van benne valami, de ezzel nem lehet tenni semmit:/ am én előre mondom ha többet akar hogy no-no:):/


És am az Első kommentelőtől kérdezném hogy mit tegyek akkor ha sokat beszélek vele elhívtam párszor de egyszer se jött el most ez lehet egy nagy negatív jel? vagy csak épp akkor hívom mikor tényleg fontosabb dolga van? habár ha van fontosabb akkor már ez is egy -jel? Ezeket elfogadtam nem is akartam többet a csajtól! De másnap meg ő kezdeményez mindíg odajön hozzám megszólít, rámír facebookon és jól elbeszélgetünk nevetgélünk! Most ezt mire véljem? mit gonoldsz? Segíts légyszives:)

2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tervezem hogy elhívom sétálni, fagyizni, sütizni, ha eljön akkor jó ha nem akkor nem fog izgatni! Ez jó vagy mit tehetnék ha azt mondtad hogy nem jó kerek perec elmondani a szitut?
2012. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!