Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek egy lánynak? (13/f)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy osztálytársam, és nem tudom, hogy ő mit érezhet.

2012. máj. 6. 16:46
 1/6 Dávidmester13 ***** válasza:
kérdezd meg ...
2012. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jin ***** válasza:
0%
Megfektetem és utána megtudom tőle
2012. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
háát pl onnan h áll. néz.. ha a közeledben van v amikor ránézel önkénytelenül is elmosolyodik :§
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod, mert sokat agyalsz. Ha valaki mérges akkor látod rajta nem? Ha valaki boldog azt is látod. Nos ha valaki be van indulva valakire akkor azt érezni lehet. Én szinte érzem a levegőben ha valaki vonzódik hozzám.
2012. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos, én 13 éves lány vok, és nekem az osztályomból tetszik egy fiú ezt szoktam tenni: egy csomót bámulom, folyton röhögök a viccein folyton viccesen beszólok neki (mert ő is ezt csinálja velem az osztályunkban ez a szokás xD mindenki beszól mindenkinek de min1) és csomószor mosolygok rá :) mond vmi kedveset elmosolyodom.. kb ilyesmi xD :D remélem segítettem
2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csapj egy szépet a seggére, majd mikor érkezne a pofon hajolj el, majd csókold meg, elhiheted ha eddig nem is, majd most ő is megkedvel :'D

Igaz, hogy 18/F vagyok, de már 4-szer jött be ez, egy filmben láttam

2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!