Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy suliba járunk, egy évvel idősebb(14). Év elején a haverja teccett, de nem lett belőle semmi. Akkor viszont ez a mostani srác néha hátulról átölelt, megsimizte a hajam, stb. később elmondtam neki, h teccik a haverja. a legjobb barátja, mégsem szólt neki, pedig a haverjai titkait nem tartja meg. Nemrég már ez a srác teccik, de nem tom mivan, mert már nem ölel, meg nem simogatja a hajam, meg ilyenek, max jófej, és néha megérint duma közben, de max csak a vállam. és gyakran poénkodik azzal, h biztos tetszik még az előző srác, mintha tesztelne, szeretem-e még az előzőt. de néha meg csakúgy beszól, de nem durvát, csak nekem tőle jobban fáj =/ csak a Haverja vagyok?? év elején talán bejöttem neki, de most?? Lécci-kérlek rendes válaszokat!!!

2012. máj. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, mit érzel, tudom, hogy nehéz, de csak tudod meg, hogy mit érez irántad. És szerintem már azért nem csinálja azokat amit régen, mert tetszel/tetszettél neki és elbizonytalanodott abban, hogy "meg tud szerezni" téged, és ezért már nem is jelez neked, de lehet, hogy még tetszel neki, ha régen tetszettél.
2012. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Gabi tevagyaz?!
2012. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mert még azt gondolja, hogy a barátja jön be neked és ezért nem akar rád mászni. De azelőtt tuti tetszettél neki. Lehet, hogy most is, de már nem fűz hozzád annyi reményt, mint régen. És amúgy nehéz megmondani. Én is félek attól, hogy mit gondolna, de legfőképp attól, hogy ő mit mondana, hogy reagálna. És attól, hogy ezután milyen lenne a kapcsolatunk :S meg attól, hogy nem-et mond... Ez így eléggé nehéz :S
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen gabi? nem vagyok gabi =)) Köszi a válaszokat.
2012. máj. 6. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy nehéz, merthogy ballag, DE egy házban lakunk, szóval még fogunk találkozni, csakhát jobb lenne direkt...
2012. máj. 6. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el valahova csak "barátilag".
2012. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!