Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen nagyon sz*r csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nagyon sz*r csajozási dumákat hallottatok eddig?

Figyelt kérdés
Én eddig a "sziasztok, kértek cigit?" hallottam csak... :D

2012. máj. 8. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az aztán a csajozós duma.
2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Lenne kedved ismerkedni velem?" Ennél szarabbat még senki sem hallott, ha én társulok mellé vizuális élménynek.
2012. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
cső csajszi. tolnálak, mint a talicskát
2012. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy feltartalak, de nem találkoztunk mi már valahol?

Anyira ismerős vagy nekem... :D

2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam a vasútállomáson hogy egy társaság csajozni tanított egy srácot mert elég béna volt a gyerek finoman szólva. A lényeg hogy a srác odament 3 csajhoz majd ő mondta "sziasztok.... ööö mikor megy a vonat..." A srác annyira belezavarodott hogy a marha elfutott, én csak zenét hallgattam de kicsit hallgatóztam utána majd röhögtem egy jót a csajok meg majdnem megfulladtak a nevetéstől. Ez nem volt olyan rossz duma csak a srác belezavarodott teljesen és annyira zavarba jött hogy csak lejáratta magát :D Van ilyen is :D
2012. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mizu?vidéki vagy?
2012. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Távolsági buszon utaztam, mögöttem IQfighter srác fűzte IQfighter lányt:

"Csöccs cica... szép vagy... merre mész? Jössz bulizni?"

A legszörnyűbb az egészben az volt, hogy a csávó szájából fröcsögött a sötétség, és a lányka meg bekajálta és teljesen oda meg vissza volt ezért a parasztért. Mondjuk olyan is volt a csaj, de borzasztó volt hallgatni. XD

2012. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából akármilyen sz*r a csajozási duma,a csaj bekajálja ha bejön neki a pasi. És ugyanez igaz fordítva is.
2012. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Veled álmodtam az éjjel csak sajnos nem jutottam a végéig.Folytatjuk? *a barátnőmhöz ment oda..ez egy akkora ökör állat volt a mai napig jót nevetek rajta XDD*
2012. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem sincs jó, vagy rossz csajozós duma, csak jó, vagy előnytelen (rossz) megjelenés. :]
2012. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!