Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajánlotok egy elegáns kávézót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlotok egy elegáns kávézót, cukrászdát első randira Budapesten?

Figyelt kérdés
Hamarosan első randira hívok egy lányt és egy elegáns, kellemes helyre szeretném elvinni, ahol lehet beszélgetni, halk, igényes zene van, de az árak is emberiek és nem kelt túlzottan flancos benyomást stb. Olyan helyet keresek, ahová szívesen visszatér az ember és pozitív emlékként marad meg az ott töltött másfél-2 óra. 28-29 évesek vagyunk. Valahol a budapesti belvárosban keresek egy ilyen helyet.
2009. jún. 25. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A Kálvin térnél a Ráday utcában rengeteg hangulatos kávézó van, bár személy szerint a Time Café and Lounge, illetve az Octopus a kedvencem. De választék van bőven. Sok sikert a randevúhoz :)
2009. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem a Time Café honlapját, szimpatikus hely. :)
2009. jún. 25. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a belvárosban az Európa kávéház a kedvenc helyem. A kávé és a marcipántorta nagyon finom :)


Nem belváros, de nagyon jó hely: a Szamos cukrászda a Svábhegyen.

2009. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szamos a váci utca környékén osztály kiránduláson voltam ott és eszméletlen jó
2009. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha szabad offolnom.. én első randira nem elegáns helyre vinném.. bár én más korosztály vagyok, de sztem elsőre valami szép helyre vidd.. akár sétálni.. :) de ajó szórakozást. :)

19/F

2009. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha szabad offolnom.. én első randira nem elegáns helyre vinném.. bár én más korosztály vagyok, de sztem elsőre valami szép helyre vidd.. akár sétálni.. :) de am jó szórakozást. :)

19/F

2009. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen séta is lesz, de szerintem a 30-hoz közelítő korosztály randijaiba bele kell férnie egy ilyennek (egy felnőtt nőt, magassarkúban nem szívesen "sétáltatunk" órákon át. :) Nem ez lesz az első randim életemben. :) Azért kérdeztem meg, mert reméltem, hogy tudtok mondani új helyeket, ahol eddig még nem voltam, és ami a tapasztalatok alapján alkalmas lehet. Tudtatok is, köszönöm szépen. :)
2009. jún. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!