Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány. Pontosabban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Pontosabban az osztálytársam, -Az osztály két tagozatra oszlik: idegen nyelv (angol) /művészet (rajz). Két külön világ különböző érdeklődési körrel. Én a művészeti tagozaton vagyok, ő nyelvet tanul. Hogy nyerhetem el szerelmét?

Figyelt kérdés

- nem tudom hogy udvaroljak neki mert szerintem azt se tudja hogy a világon vagyok.

... nem vagyok egy bátortalan srác, meg tudom szólítani... -de nem tudom hogyan nyerjem el a szívét. Nincs közös téma amiről beszélgethetnénk.

Am. egy 16-éves, kilencedikes gimnazista volnék.



2012. máj. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

az hogy két féle szakon vagytok kb semmit sem jelent :D

am meg hülyülj vele, érdeklődj az életéről avasd be a tiedbe stb

2012. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös témátok, hogy szerettél bele?

Amúgy meg a külön tagozat nem jelent sokat. :D

2012. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kezdj el vele beszélgetni..beszélgess vele az életéről.:)

Majd ezek után kezd el kísérgetni, meg érd el, hogy ő is többet érezzen irántad.

De ne feledd, hogy ha ő nem szerelmes beléd akkor semmi értelme nincs a kapcsolatnak.

2012. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... -az tényleg nem sokat jelent hogy más tagozaton van. A mi osztályunk nem valami összetartó, klikkekre bomlik.-ő pedig állandóan a barátnőivel van. -valahogy ki kéne csalogatni a külvilág felé hogy jobban meg tudjam ismerni.
2012. máj. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!