Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem más fiúknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem más fiúknak hogy lehet szinte minden héten más barátnője? Akármikor csak akarják tök simán összejön nekik. De nekem miért nem volt még egy barátnőm sem, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt lesd meg, és gondold át újra az egészet!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lY949..

2012. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem nézel ki jól, vagy mert ülsz és várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön. (képet küldhetsz :)
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minden héten más barátnőjük van, akkor talán mégsem jön össze...

Nem minden nő fekszik első alkalommal, van, amikor hónapokig udvarolni kell. Lehet, hogy akire gondolsz, jól néz ki, vagy jó a dumája, de pár randi után kiderül, hogy felszínes, vagy bunkó, és otthagyják a nők.

2012. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a külső dolog eléggé zavaros. A lányok egyik tábora szerint helyes fiú vagyok és nem is értik miért nincs barátnőm, a másik része szerint átlagos vagyok, a harmadik szerint meg ronda.


Ezen nehéz eligazodni. Tiszta téboly az egész!


LÁttam már, hogy bejöttem lányoknak vagy hallottam ilyet élőben is, megnéztek utcán, buszon szemeztek velem, zavarban voltak mellettem stb. Láttam a jeleket, de nem hittem el, mert túl csúnyának gondolom magam és ezért nem merek kezdeményezni többnyire, ha meg kezdeményeztem is haverok unszolására épp olyat fogtam ki, aki foglalt volt vagy látszott, hogy nem mozgattam meg külsőre.


Az ilyentől is csak csökkent az önbecsülésem.


Ezért is inkább neten próbálkozom, de itt meg az a problémám, ha lánynak képer bejövök én ezt sem hiszem el, biztos csak sajnálatból írta vagy ha tényleg tetszem is kép alapján neki, élőben tuti rondának látna.


Hiába hallottam pár hete buszon, hogy aranyos srác, meg egy lány hátranézett és rám mosolygott én akkor is csak azt láttam, hogy tuti gúnyol, nem tetszhetem neki!


Valaki segítsen, mert bekattanok! MÉg ha a szemembe mondaná, hogy tetszem neki, akkor sem hinném el vajon?


MIért látom vajon mindenben a negatívat és a pozitívat miért nem tudom elhinni valóságként?


Tudom, hogy nem vagyok szám külsőre, nem vagyok kigyúrva és magas sem vagyok, de mégis kételybe ejtenek időnként ezek a jelek, hogy talán mégis tetszem lányoknak.


De főlega zt nem szoktam elhinni, amikor nekem is szintén tetsző lánynál látom, mintha bejönnék neki. Ez olyan hihetetlen. Egy olyan szép lány kaphatna ezerszer jobbat, szebbet nálam, akkor mégis miért velem szemezik agy van zavarban a közelemben buszon, esetleg néz utánam vissza az utcán csábos nézéssel?

2012. máj. 21. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

azért is lehet hogy hetente új barátnöje van mert lehet hogy csak a szexre megy 2-3szor meghuzza és megy is tovább.. meg mert ez most már nem olyan hogy ö a barátnöm és együtt vagyok vele valameddig és akkor van ez meg az.. hanem mindent egybölegybölegyböl.

tényleg:D képet ha lehet.. küldj:D:D

2012. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!