Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy sráccal max. Este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal max. Este 11-ig lehet programot csinálni, milyen ötleteitek vannak, hová menjünk?

Figyelt kérdés
(Éjszaka dolgozik) szóval volt már séta meg étterem meg múzeum,stb.de szeretnék vele pl.elmenni szórakozni,de minden szórakozóhely11-től nyit...hogy fogunk tudni igy elmenni táncolni? :S Vagy ha nem táncolni,akkor hová tudunk menni?
2009. jún. 28. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Moziba pl:transformers 2 jo film:D amugy komolyra forditva nem hinném h a hét minden napján este dolgozik!vagy ha mégis elmenni házibuliba vagy kocsmába ahol van jó zenegép és társaság akkor akár ott is lehet!
2009. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ha csak magadhoz hívnád (nem tudom kivel laksz), és kettesben lennétek, főztök közösen stb? Vagy te mész a sráchoz. Én erre szavazok. Mondjuk nem vagyok bulizós:) Vagy görkori ketten? Én azt is nagyon csípem:) És este a legjobb:)
2009. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

szia első válaszoló az tényleg jó film! pénteken néztük a a barátommal 7kor kezdődött ,kicsit hosszú volt...:D

és ha elmennétek bowlingozni,vagy kocsmába nonstop tudtok billiárdozni van zenegép iszogatni beszélgetni.

2009. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18:20asnak: véletlenül nem arénában néztétek?:)
2009. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na látod már 2-en mondjuk h jó tehát érdemes megnézni:DDD
2009. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3an:)
2009. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi,arik vagytok! :) Ok,megnézzük sztem. Igen,magamhoz is hivhatom,amikor nincs otthon a lakótárs...csak ezt még nem mertem,mert abból tuti hogy nem főzés lesz...:D :D

Ez a kocsma-bowling jó 5let...

várok még további 5leteket.

2009. jún. 28. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
nembaj ha otthon a lakótárs akkor ö föz helyettetek amig ti mást csináltok:D
2009. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hehehe...:)
2009. jún. 28. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem a kocsma nem jó...

mi abban jó,hogy bebasztok,aztán másnapra elfelejtitek mi is volt? /: semmi.

sztem otthon csinálj neki meglepit.nem olyat...:P

hanem hangosítsd fel a zenét,rakd tele gyertyákkal...stb...:)vedd a kezedbe az irányítást. :)

2009. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!