Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/lányok! Ti mit gondolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Ti mit gondolnátok a másikról az első találkozón, ha kiderülne, hogy verseket ír (meg mást is)? Ez pozitív vagy negatív hatással lenne rátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, abszolút pozitív hatással lenne rám:)
2012. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a szépirodalmat, szóval nem pozitív.

Azonban addig nem is negatív, amíg meg nem kér hogy mondjak véleményt a műveiről.


A "meg mást is" alatt mit értesz?

2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
azt hogy kreatív
2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat!

a meg mást is alatt azt értem,hogy pl.történeteket is ír valaki.

és csak egy kérdés nem kell kapásból leoltani.én nem írok,a párom ír és nagyon büszke vagyok rá!

(amúgy lány vagyok)

2012. máj. 22. 19:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép dolog:)
2012. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
és csak úgy mellékesen jegyzi meg valaki,hogy ír és nem azzal büszkélkedik első alkalommal.és kedves negyedik,attól,hogy még valaki szeret írni/festeni/rajzolni,nem azt jelenti,hogy művésznek képzeli magát.te lelkileg egy elég sivár ember lehetsz,már ne is haragudj...
2012. máj. 22. 19:21
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem nézném jó szemmel, ha már elso találkozón errol beszélne, hogy ír. Én is írok itt-ott verseket és megfogalmazódott bennem pár torténet is, de nem ez az alapveto tulajdonságom. Érdekes lenne, ha a csaj azt akarná elso találkozón tudatni velem, hogy ír.
2012. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen pozitív dolog :)

19/L

2012. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én inkább a műszaki-szakmai dolgokat szeretem,(lányvagyok) és egyszer mondta egy fiú hogy ő szokott verseket írni de kb midenről változatos terjedelemben... én meg csak néztem mint a kuka mert ezt el nem tudtam képzelni :)

nekem igazából mindegy mert LÉNYEGTELEN csak ne rólam irj meg ne nekem és akkor rendben van.

2012. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Zsóka.a.a ***** válasza:
0%
Egyértelműen negatív...a versírók művészek..a művészek általában bu*ik/lesz*ikusok.....és elvontak
2012. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!