Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amióta csúnya lánnyal voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta csúnya lánnyal voltam azóta undorodom a lányoktól és nagyon kevés lányban látom a szépet, a vonzót, azok is általánban olyan lányok, akik már foglaltak sajnos. Más is jár már hasonlóképp?

Figyelt kérdés

Mindig mondják a lányok, hogy fiúk adjatok esélyt a külsőre csúnya lányoknak is, mert attól még jellemre ők is szerethetőek, hát én adtam és azóta is rémálmaim vannak, nem is tudom, hogy képes valaki olyannal csókolózni, akihez nem vonzódik külsőre.


A lányok komolyan így gondolják? Kíváncsi lennék, hogy hány lány volt már olyan fiúval, aki külsőre undorító volt a számára, de jellemre szimpi és ezért akárcsak csókolózott is vele már.


Mert én ezek után nem hiszem el, hogy vannnak olyan lányok. Ha én fiúként így kiábrándultam és undorodom még jobban a ronda nőktől, mint eddig valaha bármior is, akkor a lányoknál meg főleg azt várná az ember, hogy még inkább, hiszen köztudott, hogy a lányok sokkal válogatósabbak külső tekintetében. De érdekelne ti hogy látjátok ezt?



2012. máj. 22. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

nem fogok olyannal járni aki számomra csúnya.

nincs több mondanivalóm.

19L

2012. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
szerintem a lányok pont, hogy kevésbé válogatósak... végülis több olyanról tudunk, hogy a csúnya öregember 20 éves ribivel jár nem?
2012. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Tudod a nők nagy részében az van beleprogramozva hogy fölszedjék őket, amúgy meg a nők nagy részének az ágybeli teljesítmény, és a bunkósság/magabiztosság a legfontosabb, a fiúknál meg a nőnek a kinézete a legfontosabb, kivételek mindig vannak, de nagy arányokban így igaz a dolog.
2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg én sem egy esetben láttam már tökhelyes nőt, egy elhízott, és egy abszolút ódivatúan öltözött valakivel kézen fogva sétálni....
2012. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szimplán csak homár vagy. És ezt nem trollkodásból mondom.
2012. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Ténleg valahogy az embernek kicsit lejebbnyomja az önbizalmát meg a lányszeretetét ha egy ronda ribit kell megdugni. De fogd fel ugy h szar a világ és mi is szarok vagyunk benne.
2012. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Azzal hogy megfektettél egy depedt dögöt, csak indokot szolgáltattál magadnak hogy mért ne szeresd a lányokat. Nekem ha egy csaj nem tetszik akkor nem fektetem meg. Ha normális kinézetű csaj nem áll kötélnek, akkor inkább megyek prostihoz, vagy marad marok marcsa.
2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy szépfiút!
2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mai árak melett neke, kimarad a prosti. Meg snassz hogy én dolgozom és még én is fizetek. A ronda nő olyan mint némelyik reklámzott mosogatószer "kézkimélő megoldás"
2012. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért voltál vele, ha csúnyának találtad. Én tuti nem lennék ilyen nővel, még ha fizetne se!!!


30/F

2012. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!