Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ex barátnőmet elhívtam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőmet elhívtam randira igent mondott mit csináljak, hogy biztosan újra összejöjjön a dolog?

Figyelt kérdés
3 évet voltunk együtt, ezelőtt 2 hónapja szakítottunk de folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Elhívtam randira gondoltam mehetnénk moziba, meg kajálni mondta, hogy eljön velem. Érzem azért, hogy vannak köztünk falak mit csinálhatnék, hogy jól süljön el a dolog és, hogy újra összejöjjünk? Még nem voltam soha ilyen helyzetben nem tudom meddig mehetek el. Meg szeretném csókolni, ölelni, fogni a kezét de félek, hogy elutasítja vagy várjak még ezzel? Vagy próbáljam meg aztán lesz ami lesz?

2012. máj. 23. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Először győződj meg róla, hogy ő is újra akarja kezdeni veled. Különben elég kínos helyzetbe kerülhetsz. Közeledhetsz felé, de csak akkor lépj ismét, ha látod rajta, hogy fogadja a közeledésed. Ha nem sikerülnek a terveid, akkor elhívod megint.

Elmesélem a saját történetem. Engem szakítás után 4 hónappal hívott el az exbarátom egy találkozóra. Azért fogadtam el, mert nem akartam bunkó lenni. Mégiscsak 2,5 évig ő volt nekem a legfontosabb. Láttam rajta, hogy "valamit" akart. Később (levélben) bevallotta, hogy meg akart csókolni. Szerencsére nem tette, mert egyből visszautasítottam volna, mert már egyértelmű volt, hogy mással jövök össze. 3 nap múlva össze is jöttem a jelenlegi barátommal, és most már 9 hónapja vagyunk együtt.

2012. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!