Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-16 éves lányoknak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-16 éves lányoknak nagyon nem jön be egy szőrösebb fiu? Inkább 16 alatti lányok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

apukám is ilyen mackó tipus.. örököltem tőle.. még csak 15 vok, de nagyon szőrös már a hasam..

minden lánytól azt hallom hogy de gusztustalan .. szőrös pasi.. pfujj.. stb.. azt szűrön le, hogy nem jönnék be egyiknek sem.. ezért nem is merek odamenni senkihez :(

van kivétel is? vagy esélytelen vok?


2009. jún. 28. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
héé ne keseredj, én 15 éves vagyok, a barátom 19 és ő is szőrös... és én szeretem... a mellkasa meg minden sztem nagyon édi :):)
2009. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
nem szép,gyantázd le!
2009. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem főképp a szőrösebb fiúk jönnek be, mert szerintem az sokkal férfiasabb, mint pl aki borotválja a lábát is meg fujj...De manapság sajnos tényleg az ilyen szőrtelen férfiatlan egyénekre buknak a lányok:S De igen van kivétel és ha te így jól érzed magad a bőrödben ne szőrteleníts! 15 éves lány vagyok.
2009. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
22%
Az intim helyen kötelező arcon szint úgy! :) Hónalj nem muszáj a többi nem érdekes!Ám bocs nem 16alatt vagyok...
2009. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy kötelező? Úristen.....

Ha odakerülsz egy normális lánnyal, hogy lekerül a ruha, akkor úgyis mindegy neki. Ha nem majd megmondja ő:)

2009. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Szőrős has nem jön be,szőrős mellkas meg nem rossz,bár attól függ milyen az a mellkas :) Amúgy meg ilyen 14-15éves korodban hormon változások vannak,lehet később nem leszel ennyire szőrős..persze szőrtelen már sose leszel ha csak nem választod a gyantát vagy egyéb szőrtelenítést..Ha te jól érzed magad a bőrödben maradj így,ha nem akkor változtass!De ne mások miatt ;)

16/L

2009. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A kislányok a kisfiúkra buknak. A férfiakra meg a nők. Keress inkább nőt magadnak, a kislányokat meg hagyd a fenébe.

f24

2009. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
27%
Hason sztem gázul néz ki , mellkason elviselhetőbb, a 15 évesen pedig még nem áll jól az arcszőrzet.
2009. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
a szerintem ck akadnak oan lanyok akiknek teszik:Ppl en:)L/15
2009. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%
Jó tanács:Az első randitok ne strandon legyen max a második mert akkorra már megkedvelt annyira h ne akadjon ki!
2009. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!