Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy kicsit félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kicsit félénk, neki tetsző lányok előtt zavarban lévő, érzelmes, kedves fiúnak adnátok esélyt az ismerkedésre aki külsőre eléggé kisfiús, cuki, aranyos?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahham. 20/N
2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
léggé kisfiús, cuki, aranyos? --szerintem inkább homár world-be kéne keresgélned
2012. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 14:18


Ha magadból indultál ki és frusztrál, hogy b*zi vagy ne rajtam vezesd le!


Nem nőttem két méteresre és a koromnál is fiatalabbnak nézek ki, bájos babaarcom van lányok szerint és van, aki szerint helyes vagyok, de általában magasabbak a lányok tőlem, ez eléggé zavar.

2012. máj. 24. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
naná:)
2012. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Ha férfi vagy, légy férfi.
2012. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez más h kinek mi jön be, esélyt adnék, azt ki tudja...
2012. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!