Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam rendesen az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam rendesen az interneten egy srácba és visszafele is érződik, hamarosan találkozni is fogunk de mennyi rá az esélye hogy nem fogok kiábrándulni belőle az első randin, és ugyan azt az oldalát mutatja mint videóban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekelne melyik oldalon ismertétek meg egymást
2012. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50-50%
2012. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedés egyik veszélye, hogy akivel beszélsz/ismerkedsz, arról a személyről kialakítasz egy képet. Elképzeled, hogy milyen lehet élőben. Általában szerintem nem azzal találkozik az ember, akit elképzelt, de ez nem feltétlen azonos azzal, hogy kiábrándulsz, vagy csalódsz.

De ha már videón beszéltetek (gondolom webkamera), akkor legalább attól nem kell tartanod, hogy másik személy fog felbukkanni, nem az, akit képeken láttál.

2012. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes szitu mert a gyalogló csetten utána felvett még az nap facebookra utána pedig skypre .
2012. máj. 25. 15:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam hallottam webkamerán keresztül és megismerném...Azzal nincsen gond.
2012. máj. 25. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
A személyes találkozót úgysem lehet megúszni, hogy ha komolyan gondoljátok egy kapcsolat kialakítását. Ha meg csalódás bárki oldaláról a másik fél, jobb túlesni rajta, és nem húzni egymás idejét/"agyát".
2012. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy ?
2012. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
24
2012. máj. 25. 16:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Soha nem történt még ilyen hogy én valakivel is interneten tartsam a kapcsolatot minden nap. És ha nem beszélünk 2 napig már rosszul van a srác hogy mi bajom lehet miért nem vagyok fenn a skypen és egyből kapom az smseket és telefonon is csörget. De én is így vagyok vele.
2012. máj. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!