Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha tetszik egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik egy fiú a suliból, akkor hogy viselkedtek vele? Hogy próbáltok közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
Hogy ne legyen olyan feltűnő.

2012. máj. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam az szokott lenni hogy röhögnek meg jönnek oda dumálni meg ilyen dolgok.Mosolyognak,elfordulnak ha mész feléjük.

(legalábbis a tőlem egyel fiatalabb korosztály) remélem segítettem és nem baj hogy fiuként írtam :D

2012. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ÉN, anno, amikor suliba jártam és tetszett egy fiú, akkor én mindig menekültem előle, annyira zavarban voltam.. :DDDDD
2012. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
legyél természetes ajánld fel, hogy menjetek el valahová vagy csináljatok valamit közösen, legyél egy kicsit rámenős, de ne legyél pióca, legfeljebb leráz, és akkor ha nem akkor legalább tudod, hogy esélytelen, ha pedig benne van akkor meg már minden oké.
2012. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!