Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor fogtok végre ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor fogtok végre ti kezdeményezni? Itt a rendszerváltás ideje, ha tetszik, ha nem, akkor is eljön a nap, amikor a lányoknak kell kezdeményeznie, leszólítania fiúkat.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 18:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
gyáva féreg vagy barátom, az a baj.
2012. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Na mi van, neked sincs nőd?
2012. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Alapítsatok klubot a hozzád hasonlókkal, és szeressétek egymást :D
2012. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Milyen rendszerváltás? Ami jól működött több ezer évig, azon nem kellene változtatni. Ha egy férfi nem viselkedik férfiként, akkor meg hiába szólítom le én, úgysem fog tetszeni a későbbiekben a személyisége, szóval felesleges is lenne. Aki férfi, legyen tökös és határozott.

24/N

2012. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
És gondolod hogy valaki leszólitana téged te anyucikedvence??
2012. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

És ti mikor fogjátok észrevenni, hogyha a kiszemelt lányhoz nem mentek oda, akkor majd megteszi helyettetek más..?

Szerintem várhatod a sült galambot, kb olyan, mint a lottó ötös...

2012. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem kell itt semmilyen rendszerváltás.

A sok idióta hímnemű, akik ezeket a kérdéseket felteszik, nincsenek szerintem azzal tisztában, hogy mit is jelent a kezdeményezés egy lánynak. Tudod, a lányok a fiúk kezdeményezése alapján dönti el, hogy lesz-e az illetővel kapcsolata illetve alkalmas-e a családalapításra. ( Jó persze, ez nem így van teljesen de ez által is szelektálnak) Azaz egy nő sok mindent vállal a nyakába ( gyerek, család.. ) Erre te jössz a hülye kérdéseddel és még egy nő fusson utánad. Lehet, hogy régi módinak tartotok. De én igen is jónak tartom, ha egy fiú kezdeményez, nem pedig a nő rohan.. ( Mert ez később is meglátszik majd, hogy ki lesz a domináns és ki lesz a nő a kapcsolatban ( más néven a papucs. ) )


Az megint más téma, ha a fiúnak több megerősítésre van szüksége......de akkor sem a nő kezdeményez... nekem az sok lenne...


20L

2012. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Én már kezdeményeztem nem is egyszer. Kb. fél éve tolom, hogy ismeretlen lányokat szólítok le, akik meg itt támadnak fogadni mernék le sem mernének szólítani lányokat. Én és pár haverom megcsináljuk akármikor csak értelmét nem nagyon látom, ugyanis volt olyan lány, aki azt mondta menjünk másoknál próbálkozni, volt olyan, aki meg beszólt. Ha a lányok nem így bánnának a fiúkkal, hanem normálisan elmondaná, hogy nem vagy az esetem ne haragudj, akkor nem is lenne akkora megalázás ez az egész.


A lányok nem tisztelik a próbálkozoó fiúkat ez a gond, ezért kéne változtatni és a lányoknak leszólítani srácokat, de persze ehhez ők gyávák, meg ez már luxus lenne, hogy tegyenek érte valamit, ki is várja sült galambot.!


Akkor pofázzál, ha megszólítottál egy idegen srácot!

2012. jún. 1. 19:02
 9/39 A kérdező kommentje:

Én már kezdeményeztem nem is egyszer. Kb. fél éve tolom, hogy ismeretlen lányokat szólítok le, akik meg itt támadnak fogadni mernék le sem mernének szólítani lányokat. Én és pár haverom megcsináljuk akármikor csak értelmét nem nagyon látom, ugyanis volt olyan lány, aki azt mondta menjünk másoknál próbálkozni, volt olyan, aki meg beszólt. Ha a lányok nem így bánnának a fiúkkal, hanem normálisan elmondaná, hogy nem vagy az esetem ne haragudj, akkor nem is lenne akkora megalázás ez az egész.


A lányok nem tisztelik a próbálkozoó fiúkat ez a gond, ezért kéne változtatni és a lányoknak leszólítani srácokat, de persze ehhez ők gyávák, meg ez már luxus lenne, hogy tegyenek érte valamit, ki is várja sült galambot?!


Akkor pofázzál, ha megszólítottál egy idegen srácot!

2012. jún. 1. 19:02
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
És ha le is szólítana egy nő, akkor utána mi történne? Valahogy folytatni sem ártana a dolgot, egy nő sem fogja helyetted felszedni önmagát... :D
2012. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!