Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok segitseget kerem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok segitseget kerem! Annyira tetszik ez a srac hogy nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

van baratom vagy 2 honapja,de meglattam egy sracot es annyira megtetszett,a kinezete,a kisugarzasam kaptam rola egy kepet es egesz nap azt nezegettem, talan szerelem elso latasra vagy nem tudom...a baratom mintha mar nem is erdekelne csak rajta jar az eszem...veletek tortent meg mar ilyensmi? nem tudom mit tegyek, nem tudok rola semmit, hogy milyen is valojaban, hogy van-e baratnoje stb.

19L


2012. jún. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalj vele "veletlenul osszefutni" hatha osszejon valami ;)
2012. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat mar osszefutottunk egy bulin az este, sarmosan ram mosolygott es tovabb alt :((
2012. jún. 2. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy érdemes lecserélni a megbízható barátoddal, hiszen csak a kinézete fogott meg, ami nem jelenti azt, hogy a jelleme is tetszene.
2012. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!