Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szép lány az iskolában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BTzone509 kérdése:

Van egy szép lány az iskolában de nem tudom hogy mit monjak neki vagy hogyan létesítsek beszélgetést vagy valami kapcsolatot?

Figyelt kérdés
probalkoznak valamivel bevagodni nala de sajnos mindig csoportban van szoval igy nehez .tanacsokat fogadom .
2012. jún. 8. 01:06
 1/5 anonim válasza:
37%
szerintem terhes!
2012. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Menj oda reggel, szépen ülj le mellé és mondd el neki, hogy megengeded lemásolja a házidat. Tuti siker.
2012. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetováltasd a nevét a farkadra, és menj pucéran suliba.

100, hogy felfigyel rád!!!



Amúgy a viccet félretéve: a facebook világában élünk, és ott egyedül van az ember. Szóval jelöld be/bökd meg/írj neki.

Szemezni próbáltál már vele? De ez alatt nem azt értem, hogy nézed mint egy sorozatgyilkos. ^^

Írhatnál többet is amúgy.

Korod? Ő kora? Mennyire menő a csaj? Tudni kell ám, hogy mikor esélytelen a szitu. ^^

2012. jún. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En 14 a lany meg 13. Az a szitu hogy angliaban elek es o meg lengyel nem nagyon hiszem hogy meno de mellesleg szep csak mindik 3 man beszelgetnek ...lengyelul hat en azt nem ertem . de o is tudja az angol nyelvet.
2012. jún. 8. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivatsz ügye? xD menny oda hozzá azt csá ne légy beszari! Ha meglátja h fosol, még úgy se kellesz majd neki:D
2012. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!