Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy lánnyal (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy lánnyal (nem 15évesek vagyunk) a kérdesem az lenne hogy várjak hogy o irjon és ne mindig én keressem?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy ne mindig én irjak irjon ő is mert akkor tudom hogy o is akar és akkor talan jobban megbecsul ha kicsit neki is "teperni" kell de azon gondolkoztam hogy mivan ha neki is ezt midjaka barátai és akkor mindketten várunk a sült galambra . nagyon várom a válaszokat hogy mit tegyek elore is koszi az épito jellegueket :)

2012. jún. 9. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan játszhatjátok a "ki ír előbb" játékot, de szerintem felesleges. Mire jó? Max arra, hogy mindketten azt fogjátok hinni, hogy a másik lesz@rja a fejeteket, közben remegve azt várjátok, mikor ír rátok a másik... te vagy a pasi, neked kell udvarolnod a lánynak...
2012. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá te. Én magamat ismerve ilyenkor azt hinném, hogy az előző randin valamit elcsesztem, és nem mernék rádírni... :/ Velem volt már hasonló, később kiderül, hogy ő is azt várta, hogy ráírjak...
2012. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak... A fiú dolga a kezdeményezés, menni a lány után.

Vaaaagy.. egy még egyszerűbb: kérdezd meg tőle tapintatosan, hogy miért nem ír ő. Ennyi.

2012. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem csak a barati tarsasagbol sokan mondjak hogy ne írjak hanem varjam meg maig o ir mert akkor tuti hogy érdeklem (plusz anoknek mindig az kell aki elérhetetlen ) és ha kicsit elerhetelenn lennék akkor joban érdekelném bár én most rogton ráirnék szívem szernt be is van jeletkezve 20 eves vagyunk amugy koszi az eddigi válaszokat
2012. jún. 10. 16:17
 5/5 Logitech1000 válasza:

Erre 2 elméletet ismerek :

1. Mivel ő lány, azt akarja elhitetni veled, hogy ő bizony nem adja könnyen magát, és ezért nem kezdeményez, szerinte ez a fiú dolga. Azonban közben ugrál a ágyán, és azt kiabálja, hogy tetszem neki!

2. (Sajnos ez a jelenre jellemzőbb) Ha nem ír rád, nem érdeklődik, nem tetszesz neki...

2012. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!