Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? Könnyűvérű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Könnyűvérű a csaj! Döntő ok?

Figyelt kérdés

Lenne egy csaj aki bejön nekem, párszor találkoztunk kedves aranyos kicsit azért úgy viselkedik hogy tudja magáról hogy jó csaj de nem vészes.

Nos sajnos 1-2 ismerősöm kiábrándított hogy ez a csaj elé könnyen kapható, szeret a pénzre menni stb stb.


Nekem sokadik casj után ő fogott meg végre és teljesen lelomboz a hír. A viselkedéséből számítani lehetett hogy kicsit kelleti magát stb, de hogy ennyire.

Nem tudom mi legyen? Ti esetleg adnátok neki esélyt vagy igy már alapból bukó a dolog?

Olyan jól elvagyok vele úgy viselkedünk egymással mintha tök rég ismernénk egymást közbe párszor találkoztunk csak. Lehet ez is trükk?

Elég érdekes helyzet sok mindent tapasztaltam már de ezzel nem tudok mit kezdeni.

Igaz engem pénzbe nehéz lehúzni nem mert sóher vagyok hanem szimplán józan eszű.

Ti mit tennétek?

F22 L19



2012. jún. 12. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én bevállalnám
2012. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ismerőseidnek nincs igazuk... 1 próbát szerintem megér csak ne hagyd magad kihasználni :)
2012. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyire bízol meg az ismerősökben, aki mondták?
2012. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mendus ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak fordított helyzetben :D Én vagyok lány, és aki adta a szépet ő a fiú. Az elején nem éltem bele magam, mert már akkor fura volt, mikor beszélgettünk, de találkoztunk és nagyon megtetszett, erre kiderült másoktól, hogy egy szemét, kihasználós senkiházi. Ezt elmondtam neki, és bevallott mindent ;) Úgyhogy én kidobtam, mint macskát sz*rni!

Ő: F/21

Én: L/19

2012. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ráhajthatsz nyugodtan :) azt, hogy a pénzre hajt, azt meg te tudod eldönteni, hogy fizeted-e neki ezt, meg veszel neki ezt-azt.. az csak rajtad múlik.

Ha nem jön össze, akkor találsz magadnak mást. Ha meg sem próbálod, nem tudod, hogy milyen lett volna :P Mi lehet a legrosszabb? Szerintem, hogy a barátaidnak nem volt igaza, te pedig mégis az ő szavukra adtál.

2012. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj más véleményére. Lehet,hogy amúgy tényleg könnyűvérű volt a lány és csak a pénz kellett neki,de ahogy leírtad,hogy jól elvagytok simán lehet,hogy irántad máshogy érez!!! Adj magatoknak egy esélyt!!
2012. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát az ismerősök elég megbízhatóak számomra. Egyikük rokonom, másikuk pedig régi családi ismerős.



Köszönöm a válaszokat amúgy :)

Erősen gondolkozok basszus :S

Ráadásul annyira nem is lakik közel és kitudja mit csinálhat bármikor.

2012. jún. 12. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha még közel lenne azt mondom egy próbát megér ha valamit csinál úgy is kibukik idővel ha nem akkor meg örülhetsz, de így hogy távolabb van necces mivel azt csinál amit akar, te lehet hallasz is majd ezt-azt ami vagy igaz lesz vagy nem... 22/F
2012. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 quetzalcoatl ***** válasza:
Messzire kerüld a ribiket. Még a végén beleszeretsz és szenvedsz miatta. Az ismerőseid valószínűleg nem ok nélkül figyelmeztettek..
2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is szerettem 'pasizni' (nem feküdtem le velük, max csókolóztam, flörtöltünk, élveztük, hogy meghívnak egy italra a buliban..) és ez azért volt, mert nem voltam szerelmes, csak tetszett pár fiú, jó volt tetszeni valakinek és mert a barátnőim is ezt csinálták abban a korban (17 körül)

Aztán összehozott a sors azzal a sráccal (mostmár férfival :P ), aki tényleg megfogott, vonzott.. egyből beleszerettem, onnantól kezdve nem érdekelt más, csak ő és csak neki akartam tetszeni.

Kis faluban élek, szóval a fiú is hallott rólam cifrákat, aminek fele se volt igaz és hozzám is eljutottak olyan pletykák róla, ami riasztó volt, de téves.. :D Ezek alpján a mi esetünkben is szerencsésebb lett volna elkerülnünk egymást :D aztán nem törődtünk másokkal, 3 napig volt szenzáció a kapcsolatunk, megkaptuk, hogy zsák a foltját, aztán láss csodát, 6 éve tart a futó kalandunk. :)

Ezt azért írtam le, hogy adj esélyt a kapcsolatnak, ki tudja mi sül ki belőle.. Persze ehhez 2 ember kell, nem kevés kitartás, szerelem, szeretet tisztelet és bizalom! Ha melletted nyugalomra lel, megállapodik és te is szeretsz vele lenni kit érdekel a múlt??? Ne ítéld el amíg meg nem ismerted!

Persze lehet ribi a csaj és az is marad, de akkor is adtál egy esélyt magatoknak és max lesz egy egyszerűen megszerzett csajod, max egyéjszakás vagy rövid kaland, fiúknál ez nem lelkis dolog :D

2012. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!