Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtudná vki mondani h miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná vki mondani h miért van ez? Idáig nem igazán díjaztam az interneten ismerkedést demost már azsem zavarna, szóval?

Figyelt kérdés
18 éves, pesti lány vagyok, sötétbarna haj, barna szem,167cm kb, nemvagyok csont sovány de elhízott sem és a problémám az h még nem volt barátom és még egy csókig sem jutottam el. Biztos vagyok benne h ez nem a külsőm miatt van egyszerűen csak mégnem jutottam el senkivel odáig. Teljesen normális életet élek, suliba járok, tanulok, vannak barátaim, eljárok szórakozni és alapvetően jól érzem magam :D sosem érdekeltek a korombeli fiúk, mindig az idősebbek foglalkoztattak, énis sokkal érettebbnek tartom magam a koromnál:D jó persze nincs apakomplexusom v ilyesmi de nem ijedek meg attól ha az illető 30 éves :D
2012. jún. 14. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ha akarod a netes ismerkedést, ehhez nem lehet sokat hozzá fűzni.
2012. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, megijedsz tőle.
2012. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
te már csak tudod :D
2012. jún. 14. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Első kapcsolathoz szerintem ne a neten ismerkedj. A legtöbb pasi aki így ismerkedik vagy fent van egy társkeresőn, csak le akar fektetni. Persze van kivétel, de nehéz megtalálni. Mjad ha 35 éves korodban sem találtál senkit a hús-vér világban, akkor elmondhatod, hogy már ez se zavar, de addig inkább járj társaságba.
2012. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4. hozzászólóval.
2012. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudom.
2012. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyere, én majd megtanítalak minden jóra kicsi lány! ;P :D
2012. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a 30-asok is,ha tényleg jól néznek ki.

Amúgy 20/L vagyok és ugyanabban a helyzetben vagyok én is.

Eddig azért,nem volt nagyon barátom,mert tanultam meg nem találkoztam olyannal,akivel szívesen összejöttem volna ebben a városban.

2012. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2012. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted majd elmondom? Egyik vidéki...de teljesen mindegy a város,az emberek a lényegesek,ha nem felel meg nekem valaki,nem fogom vele tölteni az időmet feleslegesen.
2012. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!