Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani olyan ismerkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan ismerkedős weboldalakat, ahol normális emberekkel lehet találkozni?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri szexpartnert keresek, hane komoly kapcsolatot. Ja és ne a Facebook legyen, amit javasoltok...


(27/F)



2012. jún. 16. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, mert mindegyik fizetős.

Sőt még a fizetősök is szarok.

2012. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
parom.hu Szerintem ez a legjobb. A nővérem is itt ismerte meg a férjét, és egy barátnőm is innen ismeri a pasiját.
2012. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Haver menj ki a stradra,ott vannak szinte az egész város eladó leányai!
2012. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

20:11


inkább k*rvái, akik egész napjukat a konditeremben meg a szépségszalonban töltik, és pancsizni csak azért mennek ki hátha fognak maguknak valami gazdag pasit.

2012. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban.Párom.hu tünik a legjobbnak.Én is megismertem ott valakit a városomból pedig nem is vagyok magyarországi.
2012. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló leírta a fájdalmas igazságot. Aztán lubickolnak még párok, családok is együtt, meg idős emberek, vagy pedig nagyobb gyerekek; akik már egyedül mennek, de ugye, szintén nem jöhetnek számításba a koruk miatt.

A belvárosban pedig, itt a lakóhelyemen a lányok általában várnak valakire vagy valakikre; de hogy nem az én társaságomra, az biztos. Igen ritka az, hogy csak úgy egyedül magukban leülnek, vagy megállnak valahol, anélkól, hogy várnának valakire.

Az internet az egy lehetőség, amellyel élni lehet, lehetne, hogy ha akarnának a lányok. Én úgy vettem észre, hogy általában egyformán nem válaszolnak, akárhova is regisztrálok. Nem tudom, hogy miért vannak fent az ilyenek, de egy jelentős részük szerintem eleve nem is akar ismerkedni, hanem valami más okból van fent. Ha pedig ők nem akarnak ismerkedni, akkor sajnos mindegy, hogy melyik oldalon van fent az ember. Persze muszáj tovább próbálkozni, a végletekig ki kell tartani, mert sajnos nncsen más lehetőségem az ismerkedésre. Nagy szerencse és hatalmas kitartás kell hozzá, de meg kell tenni mindent, ami tőlünk telik.

A parom.hu-t azt én is tudom ajánlani, mert ez az egyik, ha nem a legnépszerűbb oldal, és ha korlátozott számban, de azért lehet rajta ingyen is leveleket küldeni.

2012. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

love .hun csináltam egy tesztet 3 kérdésből áll. miért regisztrált oda? Milyen kapcsolatot keres? Miért nem tölti ki az adatlapját?


Eddig 150en töltötték ki, 110en egyforma választ adtak meg. Unalom miatt regisztráltak, nem keresnek társat, és azért nem töltik ki az adatlapjukat mert úgyse olvassa el senki.


Ebből mindenki le tudja vonni a következtetéseket.


Hiába a 2 millió tag amivel love.hu nyomul, ha 90% egy rakás sz@rt se ér. így ne is várjátok hogy válaszolnak. Társkereső oldalon elfogadhatatlan az hogy belépés után tanga nélkül pózoló hülye k*rvákat nézzen az ember.

2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen...ezek az adatok önmagukért beszélnek. De legalább őszintén bevallották a sajnálatos igazságot. A love.hu-n van egy olyan rész, hogy meg lehet hívni chat-re azokat, akik éppen fent vannak. És mit történik? Még ezt is elutasítják, sőt vannak olyanok is, akik még a képeiket sem engedik megnézni, hogy ha esetleg hozzáférést kérek. Olyanok is vannak elég szép számmal, akik még a leveleket sem olvassák el, pedig beléptek!

Visszatérve az előzőekre, ezeken a dolgokon sajnos a technika sem segít, hogy a sok léhűtő, unatkozó vagy szórakozó, nem odaillő személyek ne lehessenek ott ezeken az oldalakon. Úgy tűnik, hogy a fent levő úgynevezett "felhasználóknak" a nagy része tényleg nem ér semmit sem. Ez pedig nagymértékben a minőségnek a rovására megy. Tényleg nem a mennyiségre, hanem a minőségre kellene törekedni.

Mégiscsak technikailag kellene tenni valamit az oldalak megalkotóinak. Hogy ha már eljutottak addig a pontig annak idején, hogy létrehozták ezeket az oldalakat, akkor most annak lenne itt az ideje, hogy változtassanak

valamit, bizonyos dolgokat annak érdekében, hogy az oda nem illő emberek ne lehessenek fent. Nem hiszem, hogy ne lehetne kitalálni valamit. A döntő lépéseket már megtették akkor, amikor megalkották ezeket az oldalakat; most pedig már csak módosításokra lenne szükség.

Amiket leírtunk, azzal persze nem akarjuk senkinek a kedvét elvenni a regisztrálástól; én legalábbis nem. Csak azt szeretném hangsúlyozni, hogy amíg így mennek a dolgok, addig a társkereső oldalakat inkább valamiféle szerencsejátéknak kell tekinteni, már ami a pártalálási esélyt illeti.

2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fognak változtatni mert ezeknek az oldalaknak az első szempontja hogy a felhasználó fizessen, azaz a bevétel. Őket nem érdekli hogy valaki őszintén keres vagy csak magamutogató, esetleg perverz hajlamait éli ki!


Lehet keresgélni, mert van értelmes ember is, de az a cicababa akit 1 éjszaka 300an leszólítanak, nem fog visszaírni egy "szia szimpi vagy ismerkedjünk" levélre!

2012. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!