Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim, akivel 3 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim, akivel 3 honapja jarunk, tegnap elhivott a strandra. En pedig most lettem beteg, menstrualok. Megondthatom neki, hogy menstrualok, vagy mondjak valami mast, amiert nem tudok menni?

Figyelt kérdés
Azert felek megmondani neki, hogy menstrualok, nehogy eltavolodjon tolem, es feljen hozzamerni. Fiuk, ti hogy vagytok vele? Most mondjam vagy ne?

2012. jún. 17. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
húúú :D szerintem attól, hogy ezt elmondod neki, még nem fog félni tőled! :)
2012. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg simán
2012. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Fúj, te menstruálsz? Ennél természetellenesebb dolgot még soha nem hallottam. Menj dokihoz mielőtt még nagy baj lesz belőle. Bár sajnos ez egy olyan betegség ami nem gyógyítható, 50-60 éves korban elmúlik ugyan magától, de addig csak kezelni lehet, de az egyszeri sikeres kezelésnek is max 9 hónapig tart a hatása. Utána kezdődik elölről a vérfürdő.
2012. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként vagy kamu kérdés vagy nagyon buta vagy cicám :(
2012. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu kerdes, csak szeretem a sracot, es felek hogy fog reagalni. Mert vegulis maganugy meg minden, szoval tapasztalatlan vagyok hogy mit tegyek.
2012. jún. 17. 00:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát buta vagy :(

Mindegy, szerintem amelyik fiú ezt nem képes tolerálni az teljes mértékében éretlen egy nőhöz. Vagy talán elmeroggyant. De ne fogd rá mindig a menzeszedre ha nincs kedved valamihez, mert ezek után kinézem belőled hogy havi 3-4szer is képes lennél ezt mondani :D:D

2012. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanam ezt, mert nagyon szeretek vele lenni. Es azert felek ezt mondnani neki, mert lehet hogy egy kifogasnak veszi, es mivel mar regota mondja, es ez a nap megfelelo lenne, ezert nagyon rosszul erzem magam.
2012. jún. 17. 00:44
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez van. Vagy hazudj neki. Más lehetőséged nincs. Vagy elmész rosszul léttel a strandra.
2012. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 L.Thomas válasza:
100%
Ha csak flangálni mész attól még elmehetsz tampon,betét van max nem mész vízbe mert rögtön kiabálnak hogy cápaa....cápaa.... és jön dévid hásselhoff fekete sportkocsijával és bevágja a medencébe a szőrös testét.....
2012. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már ott gond van, hogy a menzeszedet betegségnek fogod fel... kb 13 lehetsz.

A kérdésedre: mond meg neki, hogy máshova szeretnél inkább menni, mert női napjaid vannak. Ebből érteni fogja. Ennyi. Nem kell ezt túldramatizálni, elméletileg tudja egy fiú, hogy hogy működik a lány.

2012. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!