Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi kell ahhoz, hogy könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy könnyen ágyba tudjak vinni fiatal tini lányokat? Ti hogy csináljátok srácok? Mik a stratégiáitok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
pénz
2012. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
épp az h a fiatal tini lányoknak nem a pénz kell hanem hogy jól nézz ki. emúgyse neked van pénzed legfeljebb a szüleidnek, ez hülyeség. magyarul mindössze nézz ki jól
2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Legyél beteghordozó a balesetin. Péntek éjjelente annyi eszméletlen tini lányt vihetsz az ágyba amennyit akarsz.
2012. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Ott a pont, aki a jó külsőt hozta fel, persze a pénz se egy rossz pont.

A többit leírom priviben, mert mindig törlik a kommentem(valszeg magukra ismernek a nők, h ok is így lettek átverve és töröltetik):D

2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy én nem vagyok se gazdag se jóképű, csak ilyen b*zis testalkatú, cuki fiú vagyok, az meg nem hiszem, hogy sok tininek bejönne. :/
2012. jún. 17. 13:29
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Szóval nézz ki jól: Szolárium bérlet , kondi bérlet,

uszoda bérlet, hetente fodrász,öltözködj jól ne legyél lepusztult.... és eltudd vinni mindenhová, és jó ha nem trabival vagy egy rozzant simsonnal jársz.

ÁÁÁ nem is pénz kell hozzá , dehogy is !

2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
küldj képet ;)
2012. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet nyugodtan priviben és megmondom mit kéne változtatnod a külsődön! Egy másik srácnak már segítettem erről az oldalról :)
2012. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Eszméletlen nagy magabiztosság. Látod rajta, hogy tetszel neki, és mersz is lépni. Egy széles mosoly, és határozott fellépés.
2012. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jóképűség, szép nagy autó, biztos egzisztencia, hogy villoghasson veled a barátnői előtt, ez kell nekik, meg a jó szöveg
2012. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!