Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jó randi ha elviszem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó randi ha elviszem az állatkertbe?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, úgy döntöttem elviszem az állatkertbe,mert nagyon szereti az állatokat. De úgy csinálnám,h nem mondanám,h ez egy randi,csak határozottan elhívnám,h jöjjön velem ,és aztán odamennénk.


Aztán majd az alapján,h mennyire vagyunk egy hullámhosszon dönteném el,h randinak számítjuk e vagy sem. Így aztán biztos eljön velem,és senki sem kerül kínos helyzetbe.

Mit gondoltok? Jó ötlet?



2012. jún. 18. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Tudjad, hogy randizol-e vagy sem, mielőtt barátzónában kötsz ki.
2012. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DEDEDEDEDEDE mond csak meg, hogy ez egy randi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet.
2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem hiszem,hogy első randin rögtön el kéne vinned a családhoz
2012. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja,engem nem zavar. Mármint én butaságnak tartom ezt a barát zónát.:)) Pontosabban,ha annak tartana,én azt se bánnám. Nem rég szakítottam,még amúgy se szeretnék új kapcsolatot,legalábbis erőltetni semmiképpen. Csak szeretném ha jól éreznénk magunkat, meg h jó kedve legyen,azt ennyi. Nem görcsölök ilyen barátzóna baromságokon. Csak egy jó közös programot szeretnék.
2012. jún. 18. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Fontos! aki bemegy az állatkertbe, az jöjjön is ki. Este létszámolvasás van.
2012. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van,de engem idegesít,ha ilyen görcsösen ki van mondva,h randi. Minden ilyen erőltetett közhelyes dologtól a falra mászok. Egyszerűen kiöli a valódi őszinte érzéseket az emberekből. Én hagyom kibontakozni a dolgokat. Ha barátként tekint rám,akk. úgyis barát maradok,ha meg nem,akkor meg úgysem. Ez nem attól függ,h ki van e mondva. Az érzések azok nem ilyen egyszerűek.:D
2012. jún. 18. 15:54
 8/10 okoska31 ***** válasza:

anélkül, hogy végigolvasnám a többi hozzászólást:

mond neki azt, hogy szeretnéd elhívni randira, és arra gondoltál, hogy az állatkertbe mehetnétek.

ha igent mond, akkor randin vagytok.

Ennyi kockázat kell.

Akkor még mindig kiderülhet, hogy nincs meg a közös hullámhossz - de egyikőtök sem félrevezetés miatt van ott.

Plusz a lányok nem hülyék (igen, én mondtam): ha elhívod az állatkertbe, miközben tudod, hogy szereti az állatokat, akkor tudja, hogy a kedvére akartál tenni, és nyilván nem véletlenül.

innentől a kezdeti nyíltság jobb, szerintem.

2012. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
állatkeeert :D én biztos szupi ötletnek szánnám, megkérem a barátom mi is menjünk eel :D
2012. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hunkurunkvirág ***** válasza:
Arra figyelj nehogy bent tartsanak!
2012. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!