Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi volt a legbunkóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt a legbunkóbb, ahogy egy lány visszautasított benneteket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"bocs de én lezbi vagyok"
2012. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
flegmán ennyit mondott: bocsi de nem
2012. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem vgyk fiú de én igy utasitottam vissza 1 sracot: Haggy már békén! Takadodj te kis g3ci!!
2012. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
09:15 : Egy nő is lehet ideges. :)
2012. jún. 19. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
nem ideges voltam, csak nagyon zavart a srác, mert eléggé rámszállt. De azóta megbántam
2012. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem utasítottak még vissza (ezért nem is értem, hogy lehetek ekkora csicska). A lehetőségekkel én nem szoktam élni általában.


26/F

2012. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beleegyezett a randiba, meg is beszéltünk időpontot, helyszínt, mindent (2 nappal a randi előtt beszéltük meg). Én nagyon vártam, izgultam, úgy éreztem ennél a lánynál tényleg van esélyem. Nem jött el, a megbeszélt időpont után 3 órával írt egy ilyen sms-t: "Bocsi, elfelejtettem." Ennyi. Azóta sem beszéltünk.
2012. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"nekem nem jó, festés van nálunk"
2012. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"nézz már tükörbe, jó lenne, ha belátnád, hogy csúnya vagy, keress magadhoz valót, egy ilyen nőt sose kapsz meg, mint én, még akkor se lennék veled, ha te lennél az utolsó férfi a földön"


nem pontosan szó szerint ezt, de tartalmilag így volt valahogy


igaz, hogy szemüveges vagyok, de magas, van kocsim és egyetemet végeztem

a nőknek semmi nem elég


25/F

2012. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Végignézett rajtam, majd fintorgó pofával megrázta a fejét és "pfff, neeeeem" szavak hagyták el a száját.


Az este folyamán találkoztam még vele, éppen az autómhoz mentem és természetesen megkérdezte haza viszem-e.

Elsö gondlatom az volt, hogy "pfff neeeem", de gondoltam nem süllyedek le az Ö szintjére és végülis az utolsó rib@nc is Nö valahol, ne fagyjon szét.

A hazavezetö úton végig az autómról beszélt, fényképezgette belülröl(!!!!), majd megállapította, hogy nem is vagyok olyan rossz fej...

3 szót beszéltünk, a kínos csend elkerülése végett is inkább felhívtam anyámat.


Próbált volna még beszélgetni mikor megérkeztünk, de mondtam neki, hogy szálljon ki.


Azt hiszem ez az az érzés ami megfizethetelen!

2012. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!