Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ti lenézitek a csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti lenézitek a csak szimpla diplomával rendelkező pasikat? Vagyis azokat akik nem orvosok, mérnokok, jogászok?

Figyelt kérdés
Bl bolcsészleket lenézitek es nem jottok ossze akkor sem ha tetszik?
2012. jún. 26. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ettől függ hogy egy lány összejöjjön egy pasival? elég gáz ha így gondolod...23l
2012. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Én lenézem a bölcsészeket, mert bár van diplomájuk, de annyi eszük van, mint neked. Ez nálam kizáró ok.
2012. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szimpla diploma. A orvosok, vagy jogászok sem különlegesebbek, csak mert ott a dr. a nevük előtt. Egyébként nem. Az intelligenciától függ, bármely szakmában lehetnek bunkók, vagy szakbarbárok. Persze az anyagias pitschák biztos nagyon buknak a pénzes-porschés, sorozatgyilkos-védő jogászokra pl.
2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Isten orizz jogasztol, meg mernoktol azok csak a sajat malmukra hajtanak, es kihasznalnak eddigi tapasztalataimbol


tisztelet a kivetelnek


32 L

2012. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy orvosno nem hiszem hogy valaha is osszejonne egy turizmus vendeglato szakot vegzett pssival.
2012. jún. 26. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjál már... örülök, ha van barátom, aki szeret és megbecsül, mindegy, hogy van-e diplomája. Nem ettől függ a tisztelet.
2012. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel az sem számítania, ha takarító lenne.
2012. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most csinálom a 2. diplomámat, de nem nézek le olyat sem, akinek nincs diplomája. Csak legyen normális, intelligens. Mondjuk nekem a bölcsészek elég elvarázsoltak :D
2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. De azt igen, aki egy ilyen hosszú kérdést nem tud helyesen és értelmesen leírni.

Amúgy orvosnak tanulok, a barátomnak meg lehet diplomája sem lesz, mert otthagyta a sulit.

2012. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért nézném le? Nem az eszéért szeretek valakit! A páromnak szakmunkás vizsgája van, én jövőre államvizsgázok. Mégis sok dologban tájékozottabb, mint én. 22 L
2012. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!