Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az idegen társaságban inkább háttérben, csendben meghúzódó, de értelmes fiúról, akinek megvan mindenről a véleménye csak nem mondja el mindenkinek, csak aki közel áll hozzá?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy nyilván önbizalom hiányos, és nem akar ismerkedni. Ha mégis, akkor jól titkolja valamiért. Lehet, hogy titkos ügynök?


Viccet félretéve, ha azt akarod, hogy észrevegyenek a lányok, ne bujkálással hívd fel magadra a figyelmet.


34 nő

2012. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen értelmileg alacsonyabb szintű emberek társáságában nincs kedvem beszélni, mert lenézik az embert és nem sok értelmes dolgot lehet velük beszélni.
2012. jún. 27. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátom ilyen :D Tisztelem benne :) Bár én meg pont az ellentéte vagyok, ami a szívemen, az a számon :D :D Legalább jól kiegészítjük egymást :D

18L (és 18F)

2012. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen önbizalomhiány áll a háttérben. Én is jobb szeretek csöndben maradni, ha olyan társaságban vagyok, akit nem érzek teljesen magaménak, mert - ez hülyén hangzik, de - nem szívesen pazarolom a számomra nem túl szimpatikus, vagy nem közel álló emberekre a gondolataimat. Szóval bármi lehet a háttérben, de én, ha bekerülnék abba a társaságba, ahol ez a fiú is ott van, feltehetően nem hagyna rajtam komoly benyomást, és nem is tekinteném pl. potenciális pasijelöltnek, hanem a harsányabb, viccesebb, beszédesebb fiúk jobban lekötnék a figyelmemet. De nem feltétlen gondolnám azt, hogy önbizalomhiányos.
2012. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vettem észre, hogy az ilyen tudatlan, ordibálós, buta embereket mindig jobban észreveszik a lányok és persze, hogy ezeknek mindig van barátnője. Úgy látom jobban jártam volna, ha butább, állatiasabb embernek születek. A lányoknak ezek kellenek inkább, mint egy értelmes, művelt, udvarias ember.
2012. jún. 27. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, de nézd meg azt is, hogy azok a lányok milyenek :DD Ha értelmes, rendes pasi vagy, ne akard felszedni azokat a felszínes pénzéhes rib.ncokat :D Hidd el, nem jók másra, csak d.gni. :D

Az értelmesebb lányoknak meg a normális srácok jönnek be, csak ők nem fognak "rádtapadni", értük kicsit meg kell dolgozni :))

2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok!

Figyelj, azért, mert valaki ki meri nyitni a száját, nem feltétlen buta. Ez nem igaz, mait most itt leírtál. Én azt mondtam, hogy jobban észre veszem a harsányabb embereket, te pedig egyből olyan szavakkal dobálózol, hogy a butákat. NEM. Három szóbol lesül, hogy ki a buta, ki nem, ha harsány, de buta, hát ott ette meg a fene.

Ha csöndes vagy, úgyis ki fog derülni, hogy értelmes vagy meg intelligens, de ahhoz nem feltétlen elég egy alkalom. nincs ezen mit csodálkozni, egyértelmű, hogy a beszédesebbek könnyebben érvényesülnek, nem értem, miért vagy meglepődve. Nem ellened irányul most ez a válaszom, tényleg nem. Csak azt mondom, hogy lehet te akármilyen intelligens és húde értelmes pasi, ha nem vagy hajlandó megszólalni lányok közelében, mert x embert nem bírsz a társaságból.

2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De bizony legutóbb is olyan buta fickók ujjongtak körül a lányok, sütött belőle az ostobaság. Én is meglátom ki az, aki értelmes.
2012. jún. 27. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindazonáltal:

"Mindegy, mi van belül elrejtve, csak az számít, amit teszel!" /Batman: Kezdődik!/


Találd meg az arany középutat: ne beszélj sokat csak úgy, fölöslegesen, de azért néha kezdeményezz társalgást :DD

2012. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi ,elnéztem ,a negyedik voltam, nem a harmadik! :DDD
2012. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!