Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok az ilyen srác? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az ilyen srác? Vagy csak én botlom beléjük?

Figyelt kérdés

A múltkor randiztam egy huszonéves fiúval. Előadta, hogy ő csak autóval közlekedik, apu cégénél dolgozik amúgy, de a leányvállalatban "igazgató" és éppen most rendezte be a saját lakását, amúgy külföldön élt éveket stb.

Az exem is pontosan ugyan ilyen volt!! Az első randim vele is teljesen ugyan ilyen volt. Ugyanezeket adta elő szinte szóról szóra.. A csillagos égig fényezte magát, hogy ő milyen elfoglalt és tevékeny életet él... síel, vitorlázik, buvárkodik, motorozik stb. És úgy 1,5-2 óra után közölte, hogy neki most mennie kell, dolga van de egy hét múlva találkozhatunk...


Vélemény?


2012. júl. 2. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyképpű gethes majmok mind, még ha igazat mondanak akkor is
2012. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképű arrogáns, beképzelt, k*csög. Hagyd az ilyeneket. :)

Nincs sok ilyen srác egyébként, sőt.. Az ellenkezőjéből több van, de keresni kell.

18/f

2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Kissé" egoistának tűnik a srác így leírás alapján. Ha neked nem a pénz fontos, akkor szerintem nem ő a neked való.


Elrohan a randiról, mert neki most dolga van.. lol.. kissé elkényeztetett:)

2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor örülhetsz, hogy van mit a tejbe aprítson a tag. Nem hiszel neki vagy mi a gond?
2012. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában totál lúzerek, ismerem a típust. Nem tudom, lehet bevonzod őket?
2012. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Engem nem érint, hogy van e pénze, hisz egy üdítőre se hívott meg.


Meg az exem se nagyon... ha mentünk valahova a saját részemet az esetek 80%-ban én fizettem. Tehát nem erről van szó.


Inkább a nagyképűségről.

2012. júl. 2. 14:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd ott a fenébe. Mit tud adni egy ilyen ember? semmit.
2012. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
messziről jött ember azt mond amit akar. nekem az a véleményem, hogy a sikeres emberek nem fényezik magukat ennyire. aki agyba-főbe dícséri magát ott valami nem stimmel. persze jogos a kérdés, hogy csak véletlen-e, hogy állandóan ilyen pasikba ütközöl?
2012. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lányok, hasonló tapasztalat?
2012. júl. 2. 14:50
 10/18 okoska31 ***** válasza:

most komolyan, mit törődsz az ilyen alakokkal?


elkényeztetett, kis b*i seggf*jek.

A munka az büdös nekik, meg a másik tisztelete is.


Legközelebb, ha belefutsz egy ilyenbe, hagyd ott!

2012. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!