Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác (9. -es, én 8....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (9. -es, én 8. ), akivel jóban vagyok (haver), nekem bejön (nem tudja) de most szünetben nem dumáltunk. ötletek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap írtam neki egy sms-t h nézi-e az eb-t. Visszaírt h ki vagyok (még nem smseztünk) Írtam h ki vagyok, meg azt is, hogy írtam pár embernek, csak hogy ki kinek drukkol. Most erre nem válaszolt, elég gáz, nem? Szerintetek mit gondol?Persze tudom, hogy hülyeséget csináltam, ezt lécci ne írjátok meg.
2012. júl. 2. 16:25
 1/5 Karina0 válasza:
ez is attól függ...ha tényleg jóban vagytok(haver) akkor szerintem vissza írt volna....
2012. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
előtte tökre bírt.. habár nem szoros a kapcsolatunk, nem tudok róla hogy lenne valami baja velem
2012. júl. 2. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez az sms most gáz?
2012. júl. 2. 16:51
 4/5 Karina0 válasza:
szerintem nem az
2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 marsoska válasza:
Ha napi szinten beszélgettek iskolaidőben , akkor haver, és azt ajánlom, menjetek el valahova közösen a szabadba.Ennyi.
2012. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!